Oyuncu Deniz Değirmenci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi?

05.03.2024
Oyuncu Deniz Değirmenci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi?

Oyuncu Deniz Değirmenci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Oyuncu Deniz Değirmenci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Deniz Değirmenci @denizdegirmenci kullanıcı adıyla instagramda bulunur. Kendisi 20 Mart 1985 yılında Çanakkale’de doğan oyuncu Balık burcudur. 1.68 boyundadır. Deniz Değirmenci Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur.

Mezun olduktan sonra 2. Üniversitesini ise Ege Üniversitesi Sahne Sanatları Animasyon bölümünde tamamlamıştır. Aziz Nesin’in ünlü romanı “Zübük” adlı oyundaki performansı ile oldukça beğeni toplamıştır. Halk dansları, drama, seslendirme gibi birçok alanda kendini geliştirmiştir. Evli olup olmadığına dair bir bilgiye ise ulaşılamamıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Oyuncu Deniz Değirmenci kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.