Ozan Zeybek kimdir? Nereli, kaç yaşında? Ozan Zeybek hangi takımı tutuyor?

22.08.2022
Ozan Zeybek kimdir? Nereli, kaç yaşında? Ozan Zeybek hangi takımı tutuyor?

Ozan Zeybek kimdir? Nereli, kaç yaşında? Ozan Zeybek hangi takımı tutuyor?

Ozan Zeybek, Fotomaç Gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Aynı zamanda A Spor ekranlarında spor yorumculuğu yapan Ozan Zeybek sosyal medyayı da aktif şekilde kullanmaktadır. Ozan Zeybek köşe yazılarından anlaşılacağı üzere Galatasaray taraftarıdır. Ozan Zeybek‘in aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

A spor ekranlarında futbol yorumları ve Fotomaç Gazetesinde yazarlık yapan Ahmet Ozan Zeybek 1976 Alaşehir doğumludur. İzmir Atatürk Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde okudu. Sofya’da lisans eğitimi aldı. Ozan Zeybek’in iş adamı kimliği bulunmaktadır ve zamanında ticaret ile uğraşmıştır. Gençliğinde basketbol ile ilgilenmiştir.

Ozan Zeybek, Fotomaç Gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Aynı zamanda A Spor ekranlarında spor yorumculuğu yapan Ozan Zeybek sosyal medyayı da aktif şekilde kullanmaktadır. Ozan Zeybek köşe yazılarından anlaşılacağı üzere Galatasaray taraftarıdır. Ozan Zeybek’in aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Yurt içi ve yurt dışında önemli görevlerde bulunmuştur. Yurt içinde Trabzonspor, Konyaspor, Malatyaspor ve Diyarbakırspor kulüplerinde önemli görevler aldı. Ozan Zeybek yurtdışında da çok aktif olmuştur. Diyarbakırspor takımında Ziya Doğan ile Shaktar Donetsk takımında teknik direktör Mircea Lucescu’nun yardımcılığını yapmıştır. CSKA Sofia takımında futbolcu temsilciliği yaptı. Makedonya Milli Takımında çalıştı. Futbol sözlüğüne ‘CEO’ kavramını kazandırdı. Bir dönem Fifa temsilcilik lisansını taşıdı. Kenan Işık ve Mesut Yar ile olan yakın dostluğu vesilesiyle sanat dünyasında da yer buldu. Bulgaristan’da Türk İşadamları Derneği başkanlığını yaptı. Uluslararası futbol ve devlet adamları ile önemli ilişkilerde bulundu.

Ozan Zeybek sosyal medyayı da aktif şekilde kullanmaktadır. Ozan Zeybek köşe yazılarından anlaşılacağı üzere Galatasaray taraftarıdır.

Twitter hesabına “@zeybekozan” kullanıcı adı ile, İnstagram hesabına ise “@oozanzeybek” kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.