Özgür Daniel Foster kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Özgür Foster annesi kim?

Özgür Foster, vatandaşlar tarafından araştırılan isimler arasında bulunuyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi kadrosunda yer alan Özgür Daniel Foster, izleyiciler tarafından merak edildi. Dizinin yapımı NTC Medya, yapımcılığı ise Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp tarafından gerçekleştiriliyor. Peki Özgür Daniel Foster kimdir, kaç yaşında? Tozluyaka dizisi oyuncusu Özgür Foster nereli, hangi dizilerde oynadı?

31.12.2022
Özgür Daniel Foster kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Özgür Foster annesi kim?

Özgür Daniel Foster kimdir? Özgür Daniel Foster yabancı mı? Özgür daniel foster babası kimdir? Özgür daniel foster annesi kimdir? Özgür Daniel Foster ve Defne Joy Foster akraba mı?

Özgür Daniel Foster 2 Temmuz 1997 tarihinde Marmaris’te dünyaya geldi. Özgür Daniel Foster kimdir? Özgür Daniel Foster yabancı mı? Özgür daniel foster babası kimdir? Özgür daniel foster annesi kimdir? Özgür Daniel Foster ve Defne Joy Foster akraba mı?

2 Temmuz 1997 Muğla doğumlu olarak bilinen fenomen isim şu an 24 yaşındadır. Yaşamına İstanbul’da devam eden Özgür Daniel Foster Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Spor Yöneticiliği Bölümü’nde okumaktadır. İlkokul, ortaokul ve liseyi Marmaris’te tamamlamıştır.

Özgür Daniel Foster, 2 Temmuz 1997 tarihinde Marmaris’te doğdu. Özgür Daniel Foster, lisede okurken bir yandan da Marmaris Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde drama eğitimi aldı.

Oyuncu Özgür Foster, daha sonra Akademi 35.5’te Temel Sahne Sanatları ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi aldı. Foster, 2019 senesinde yönetmenliğini Leyla Yılmaz’ın yaptığı Bilmemek isimli filmde kameraların önüne geçti. İlerleyen zamanda Ya İstiklal Ya Ölüm, Aşk 101, Annemizi Saklarken, Kuş Uçuşu gibi projelerde oyunculuğunu sergiledi. Özgür Daniel Foster, Tozluyaka dizisinde Ege karakterini canlandırıyor.

Yer Aldığı Yapımlar;

Özgür Daniel Foster 2017 tarihinde gösterime giren Karanlıktaki Melekler filminde Guray karakterini canlandırdı.

Bilmemek filmi ile karşımıza gelen Özgür Daniel Foster, Karanlıktaki Melekler filminde de olduğu gibi yine başarılı bir performans sergilemiştir.

Ya İstiklal Ya Ölüm filminde Yüzbaşı Bennet rolünü oynamıştır.

Tek Yürek dizisinde Geven rolünde yer almıştır.

Özgür Daniel Foster ve Defne Joy Foster akraba mı?

Özgür Daniel Foster ve Defne Joy Foster’ın akraba olup olmadığı bilinmemektedir.

Özgür Daniel Foster kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Özgür Foster annesi kim?