Phil Gallagher kimdir ? Ne zaman öldü, öldü mü?

19.02.2022
Phil Gallagher kimdir ? Ne zaman öldü, öldü mü?Bay Becerekli belgeselinin sevilen ismi olan Phil Gallagher’in hayatına dair bilgiler araştırılıyor. 2008 yılından itibaren ekranlarda olan Bay Becerekli belgeseli 60 bölüm yayınlanmıştı.

Phil Gallagher’in İnstagram adresi için buraya göz atınız.

Sosyal medyada öldüğü iddia edilmektedir fakat resmi bir şey yoktur. Umarız ölmemiştir bay becerikli. Hayır, Bay Maker ölmedi. Yakın tarihli bir Instagram yayınlayarak ve sosyal ağlarında aktif kalarak Phil Gallagher’ın hala hayatta olduğu doğrulanabilir.

Phil Gallagher, en çok CBeebies çocuk televizyon programı Mister Maker’ın baş karakterini oynamasıyla tanınan bir İngiliz çocuk televizyon sunucusudur.Bay Becerikli, bir İngiliz eğlence belgeselidir. İlk olarak 5 Kasım 2007’de CBeebies TV programında yayına çıkmıştır. Bölüm sayısı 60’tır. Bu programda 1 dakika zamanı ve çocukların Bay Becerikli’den yardım alması dışında Bay Becerikli birçok zaman sıkılır ve sonunda bir şeyler yapmaya karar verir.

Hayır, Bay Maker ölmedi. Yakın tarihli bir Instagram yayınlayarak ve sosyal ağlarında aktif kalarak Phil Gallagher’ın hala hayatta olduğu doğrulanabilir.Kendine özgü stili, sivilceli bir yelek ve dikenli saçlara sahip olduğunu gösteriyor, ancak son zamanlarda TV sahnesinde MIA olduğu için birçok insan öldüğünden endişeleniyor.

Phil Gallagher İngiliz bir sunucudur ve en çok CBeebies sanat ve el sanatları programı Mister Maker, cebimdeki Büyükbaba’daki Bay Liker Biker rolü ve pantomimlerdeki performansıyla tanınır.

Kendisi ölmemiştir. Karantinaya almıştır kendisini sadece yabancı basında yer alan haber bu şekilde.Bay Becerikli (Mister Maker)

Çocuk dizisi 3 sezon sürmüştür.

Bay Becerikli, bir İngiliz eğlence belgeselidir. İlk olarak 23 Şubat 2008’de PBS Kids Sprout TV programında yayına çıkmıştır. Bölüm sayısı 60’tır. Bu programda 1 dakika zamanı ve çocukların Bay Becerikli’den yardım alması dışında Bay Becerikli birçok zaman sıkılır ve sonunda bir şeyler yapmaya karar verir.

17 Eylül 2007 de başlamış ve 25 Aralık 2009 da bitmiştir.