Philips vs Xiaomi airfryer karşılaştırma, Philips Airfryer karşılaştırma, Tefal Easy Fry vs Philips Airfryer XXL

10.06.2022
Philips vs Xiaomi airfryer karşılaştırma, Philips Airfryer karşılaştırma, Tefal Easy Fry vs Philips Airfryer XXL

Philips vs Xiaomi airfryer karşılaştırma, Philips Airfryer karşılaştırma, Tefal Easy Fry vs Philips Airfryer XXL, Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Philips vs Xiaomi airfryer karşılaştırma, Philips Airfryer karşılaştırma, Tefal Easy Fry vs Philips Airfryer XXL sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

İŞTE BAZI KULLANICI YORUMLARI

En çok tercih edilen ve en kaliteli fritöz modeli olarak Philips Premium Airfryer Fritözü tercih edebilirsiniz. Geniş iç hacmi ve pratik temizliği ile kullanıcılarından da tam puan almıştır.

Pişirme kalitesi olarak da Tefal daha üstün. Philips‘te daha çok ince olan yerler (uçlar) pişmiş. Ayrıca Tefal daha ucuz.

Xiaomi ve Philips xxl airfryer karşılaştırması


1 Xiaomi ‘nin haznesi bir tık ufak philipsxxl’a göre.
2 Philipsxxl altında ray sistemi var açıp kapamak daha kolay kullanım.
3 Xiaomi temizliği daha pratik üst ızgarası kapatılmış sadece sil geç. Philipsxxl’ın direk üst ızgarası açıkta ve temizlemesi oldukça zor.
4 İkisinin de aparatları bulaşık makinasında yıkanabilir.
5 Xiaomi’de ızgara aparatı mevcut, iki kat dizilebilir köfte, balık, tavuk, et vb. pişirirken. Philips’te böyle bir aparat yok dışarıdan ekstra alınabilir.
6 İkisinde de koku minimum, çok aşırı yağlı olmadığı sürece duman nadiren oluyor.
7 Philipsxxl’da pişirme sırasında fazla yağlı kısım alt hazneye akıyor direk üst hazneden tabağa aktarım yapabiliyorsunuz fakat xiaomi’de altta başka hazne olmadığından direk tabağa boşalttığınızda eğer fazla yağ varsa o da tabağa akıyor, yağı almak istemiyorsak kaşık veya maşayla almamız gerekiyor.
8 Xiaomi uygulaması ile uzaktan kontrol edilebiliyor philipsxxl’ da böyle bir özellik yok.
9 Philipsxxl’ın arkasında kablonun saklanacağı bir bölüm var, Xiaomi’de yok.
10 İkisinde de az yağ ile kızartmalarınızı lezzetli bir şekilde yapabilirsiniz mantıkları aynı
11 İkisinde de fırın ve mikrodalgada yapabildiğimiz her şeyi yapabiliriz.
Soru ve önerilerinizi yoruma bırakabilirsiniz

Philips Airfryer‘da kızartmalar, patates, atıştırmalıklar, kırmızı et veya beyaz et gibi çok çeşitli leziz yemekler hazırlayabilirsiniz.

Tefal Easy Fry vs Philips Airfryer XXL

Fat Removal teknolojisi, fazla yağı ayırır ve hapseder

Yiyeceklerden fazla yağı ayırarak daha sağlıklı yemekler yiyin. Philips Airfryer, fazla yağı ayıran ve saklayan Fat Removal Teknolojisine sahip tek Airfryer’dır. Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık, minimum yağ ile maksimum lezzet sunan leziz yiyeceklerin tadını çıkarın.

XXL aile boyuna bütün bir tavuk veya 1,4 kg kızartma sığabilir

Evet, yeni Airfryer XXL ile aile boyu yemekler pişirebilirsiniz. Tam boy kapasitesi sayesinde büyük ve lezzetli yemekleri daha kolay pişirebilirsiniz. Bütün bir tavuk, hatta 1,4 kg’ye kadar kızartma pişirerek acıkmış aile fertlerinizi ya da arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. Büyük 7,3 L kapasiteli tavayla altı porsiyona kadar servis edebilirsiniz.

Esnek servis süresi için Sıcak Tutma modu

Kullanışlı Sıcak Tutma modumuz sayesinde dilediğiniz zaman yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Yiyeceğinizi 30 dakikaya kadar ideal sıcaklıkta tutar.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Philips vs Xiaomi airfryer karşılaştırma, Philips Airfryer karşılaştırma, Tefal Easy Fry vs Philips Airfryer XXL sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.