Pınar Kaftancıoğlu kimdir? Kaç yaşında? İlk eşi? Pınar Kaftancıoğlu babası kimdir?

09.11.2023
Pınar Kaftancıoğlu kimdir? Kaç yaşında? İlk eşi? Pınar Kaftancıoğlu babası kimdir?

Pınar Kaftancıoğlu kimdir? Kaç yaşında? İlk eşi? Pınar Kaftancıoğlu babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Pınar Kaftancıoğlu kimdir? Kaç yaşında? İlk eşi? Pınar Kaftancıoğlu babası kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

1980 yılında suikasta uğrayan Ümit Kaftancıoğlu’nun kızıdır kendisi. Evet Uzun yıllardır Nazilli’de yaşıyor. Önce Billur Su adlı bir su fabrikası kuran Kaftancıoğlu, sonra Ocaklı Köyü’nde İpek Hanım Çiftliği’ni kurdu. Pınar Kaftancıoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun görümcesi.

Pınar Kaftancıoğlu İpek hanım çiftliği? İpek hanım’ın çiftliği nerede? İpek hanım’ın çiftliği ürünleri

Pınar Kaftancıoğlu’nun Ege hayatı, Kuşadası’nda geçen birkaç yıl ve ardından Aydın-Nazilli’de doğal kaynak suyu fabrikasını işlettiği “BillurSu” yılları ile devam ediyor. Sonrasında kızı İpek doğuyor. İşlerin stresinden bunalıp fabrikayı bölgenin en büyük şirketlerinden birine devrederek otuzlu yaşların sonunda emekliliğini ilan ediyor. Yatırım amaçlı aldığı birkaç tane zeytinlik ve aileden kalma birkaç dönüm bakımsız arazi ile hayalini kurduğu yaşantının peşinden gitmeye başlıyor. İstanbul’da yaşayan insanların çoğu bu şehirden kaçmak istiyor fakat dolaylı veya dolaysız yollardan bu isteği gerçekleştiremiyor. Kaçıp gitmek, sessiz sakin bir yere yerleşmek çoğumuz için hayal ya da ilk uzun tatilde yapılacak olan planların tesellisi olarak kalıyor. 1997 yılında aldığı bir kararla İstanbul’dan tüm eşyalarını toplayarak hayalini kurduğu Ege’ye doğru yola çıkmış. Pınar Kaftancıoğlu için insanlarını, kültürünü, yaşam tarzını, eğlencesini ve dinginliğini sevdiği Ege hayali, iş hayatından yakasını kurtardığı anda gerçekleşmeye başlamış.

Günün birinde buralara yolunuz düşerse, şöyle bir uğramanızdan büyük mutluluk duyarım. Çiftliğin adresi şu şekilde geçiyor:

İpek Hanım Çiftliği Ocaklı Köyü Mevkii   Nazilli / AYDIN

Haritadaki yeri de şu kırmızı işaretin birazcık altı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Pınar Kaftancıoğlu kimdir? Kaç yaşında? İlk eşi? Pınar Kaftancıoğlu babası kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.