TV 8.5 Popüler takvim sunucusu kimdir? Zeynep Nihan YAVUZ kimdir, kaç yaşında? Resimleri?

11.11.2023
TV 8.5 Popüler takvim sunucusu kimdir? Zeynep Nihan YAVUZ kimdir, kaç yaşında? Resimleri?

TV 8.5 Popüler takvim sunucusu kimdir? Zeynep Nihan YAVUZ kimdir, Zeynep Nihan YAVUZ kaç yaşında? Zeynep Nihan YAVUZ nerelidir? Zeynep Nihan YAVUZ Resimleri? Zeynep Nihan YAVUZ sevgilisi? Zeynep Nihan YAVUZ evli mi, eşi?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için TV 8.5 Popüler takvim sunucusu kimdir? Zeynep Nihan YAVUZ kimdir, kaç yaşında? Resimleri? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

@zynpnhnakgn kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

TV8,5 kanalındaki program, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Yeni başlayan bu programın sadece içeriği değil, aynı zamanda sunucusu da büyük dikkat çekiyor.

“Popüler Takvim,” geçmişten günümüze önemli olayları gün gün, özgün bir üslupla ekrana getiren bir programdır. Her gün, tarihteki o gün meydana gelen önemli olaylar ve gelişmeler, ilgi çekici görüntülerle birlikte izleyicilere sunulmaktadır.

Programda ele alınan olaylar arasında spor, sanat, siyaset ve güncel konulardaki tarihi öneme sahip olaylar, sunucu Zeynep Nihan Yavuz’un profesyonel sunumuyla izleyicilere aktarılmaktadır. Tahmini olarak 30 yaşında olan Yavuz, 2013 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Yavuz’un genç yaşına rağmen sunduğu programdaki etkileyici sunumu ve güzelliği dikkat çekmektedir.

Mezuniyetinin ardından ilk iş deneyimine Filmekibi’nde yönetmen asistanı olarak başlayan Yavuz, daha sonra serbest çalışarak rejisörlük yapmıştır. UçanKuş’ta web sitesi editörlüğü, program editörlüğü, seslendirme ve program sunuculuğu gibi çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra 2018 yılında Habertürk’e sosyal medya uzmanı olarak geçiş yaptı. Daha sonra FoieGras New Media’da görev alan Yavuz, ardından tekrar UçanKuş’a sunucu olarak döndü. En son 2022 yılında Kanal D’de editörlük yaparken, şu anda TV8,5 kanalında “Popüler Takvim” adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak TV 8.5 Popüler takvim sunucusu kimdir? Zeynep Nihan YAVUZ kimdir, kaç yaşında? Resimleri? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Tuğçe Kumral Kimdir? Tuğçe Kumral Kaç yaşında, nereli?

Tuğçe Kumral, 19 Mart 1983 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Güzelliği ve fiziği ile dikkatlerini üzerine çeken oyuncu, Gönül Çelen adlı sinema filminde rol alarak oyunculuk kariyerine ilk adımını atmıştır. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Tuğçe Kumral,1983 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.Başarılı oyuncu, ilk olarak Gönül Çelen adlı sinema filminde rol almıştır. Bekar olan oyuncu daha sonra 2013 yılında Meddah adlı sinema filminde Suna karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. Yine aynı yıl başka bir filmde Sürgün olarak rol alan oyuncu dizi sektöründe de adını duyurmuştur.

 Bu Kalp Seni Unutur Mu adlı dizide Elif karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu,Her şeye Rağmen dizisinde Zeliha karakteri ile ekranlara gelmiştir.

2013 yılında Meddah adlı sinema filminde Suna karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. Yine 2013 yılında Eski Hikaye dizisinde Zeynep; 2014 senesinde Aşkın Kanunu dizisinde Nalan karakterine hayat verdi. 2014 senesinde Yasak dizisinde Ruşen karakterine hayat veren güzel oyuncu iki sezon boyunca Asla Vazgeçmem dizisinde canlandırdığı Elmas karakteri ile hafızalara kazınmıştır.

2017 yılında ise Evlat Kokusu adlı dizide Seher karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Show Tv’de Kalp Atışı adlı dizide Ali Asaf karakterinin karısı rolü ile ekranlara gelmiştir. Nazlı karakteri ile adından söz ettiren oyuncu Erkenci Kuş dizisinde Deren karakteriyle  yine gündemde olmayı başarmıştır.

Son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde Zekiye Sultan karakterine hayat verecektir.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Deniz Koloş’un, senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun üstlendiği FOX’un yeni dizisi “Senden Daha Güzel” izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Cemre Baysel ve Burak Çelik’in paylaştığı dizi, çok yakında FOX izleyicisiyle buluşacak.

FOX izleyicisiyle buluşmaya gün sayan dizinin başrolleri Cemre Baysel ve Burak Çelik’e; Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

error: Content is protected !!