Postegro yeni site link, telegram nedir? Postegro web nedir?

24.07.2022
Postegro yeni site link, telegram nedir? Postegro web nedir?

postegronun yeni sitesi hangisi güncellendi hataların çözümü eklendi – lootzz, Postegro yeni site link, telegram nedir? Postegro web nedir?

Postegro, LiLi Technologies tarafından geliştirilen ve Instagram’da takip etmediğiniz gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan bir mobil uygulama ve internet sitesidir. Postegro mobil uygulamasına iOS kullanıcıları App Store üzerinden, Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden ulaşabiliyor.

Postegro uygulaması çok güzel bir hizmet veriyor gibi görünebilir ancak resmi uygulama mağazalarında oldukça kötü yorumlar ve düşük puan alan böyle bir uygulama ne kadar güvenilir olabilir? Elbette kendileri tam anlamıyla güvenli olduklarını söylüyorlar ancak uygulamanın çalışma prensibi bile veri paylaşımı üzerine kurulu

Postegro ve benzeri uygulamaların tek amacı, diğer kullanıcıların gizliliklerini ihlal etmektir. Yani gönderilerini kimsenin görmesini istemeyen bir kullanıcının profilindeki hikayeler dahil tüm paylaşımları görebilirsiniz. Üstelik profilini görüntülediğiniz kullanıcının bu durumdan haberi bile olmaz.