Ptt il içi aktarma ne demek? Ptt il içi aktarma nerede? Ptt il içi aktarma kaç günde gelir?

16.09.2022
Ptt il içi aktarma ne demek? Ptt il içi aktarma nerede? Ptt il içi aktarma kaç günde gelir?

Ptt il içi aktarma ne demek? Ptt il içi aktarma nerede? Ptt il içi aktarma kaç günde gelir? Ptt il içi aktarma ne kadar sürer? Ptt il içi aktarma telefon numarası?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ptt il içi aktarma ne demek? Ptt il içi aktarma nerede? Ptt il içi aktarma kaç günde gelir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor. PTT Kargo dağıtım saatleri, PTT Kargo çalışma saatleriyle aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır.

PTT Şubeleri Cumartesi-Pazar Günü Çalışıyor Mu?

PTT şubeleri belirli merkezlerdeki şubeler dışında hafta sonları kapalıdır. Hafta sonu açık olan PTT Şubeleri ise saat 13.30’da kadar hizmet vermektedir. PTT şubeleri sadece Cumartesi günleri sabahtan öğleye kadar hizmet veriyor.

PTT Kargo Bekleme Süresi Kaç Gün?

Eğer kimse yoksa haber verildiği tarihin ertesi gününden itibaren alınmak üzere PTT işyeri adresliler dâhil üç (3) gün bekletilir. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ptt il içi aktarma ne demek? Ptt il içi aktarma nerede? Ptt il içi aktarma kaç günde gelir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.