Ragıb Narin kimdir? kaç yaşında, nereli? Ragıb Narin Arap mı? Ragıb Narin Annesi kim? Ragıb Narin eşi kim?

30.12.2022
Ragıb Narin kimdir? kaç yaşında, nereli? Ragıb Narin Arap mı? Ragıb Narin Annesi kim? Ragıb Narin eşi kim?

Ragıb Narin kimdir? kaç yaşında, nereli? Ragıb Narin Arap mı? Ragıb Narin Annesi kim? Ragıb Narin eşi kim? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ragıb Narin kimdir? kaç yaşında, nereli? Ragıb Narin Arap mı? Ragıb Narin Annesi kim? Ragıb Narin eşi kim? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Annesi Arap, babası Türk olan Antakya doğumlu Ragıb Narin, kendi söz ve müziğini yaptığı 100’e yakın besteyi 24 yıllık ömrüne sığdırdı. 2019 yılının Temmuz ayında yayınladığı “Sevda Çiçeği’ ile müzik kanalları ve radyolarda dinleyici ile buluşan Genç müzisyenin klibi kısa süre içinde 2 milyonu aşkın izlenme oranına sahip.

Genç kızların sevgilisi, yakışıklı sanatçı Ragıb Narin 26 yaşında, 1.76 cm boyunda, 75 kilo ve balık burcudur. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ragibnarin ‘in günümüz itibariyle 182bin civarında takipçisi bulunuyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ragıb Narin kimdir? kaç yaşında, nereli? Ragıb Narin Arap mı? Ragıb Narin Annesi kim? Ragıb Narin eşi kim? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Baba tarafından aslen Hatay Antakyalıdır. 1996 yılının Mart ayında dünyaya gelen ünlü ismin babası, Hatay’ın sevilen iş adamlarından Mahmut Narin’dir.

7 Haziran 2019 tarihinde Seyhan Müzik etiketi ile yayınlanan Sevda Çiçeği isimli tekli çalışması video klibi netd müzik’te yer almıştır. Youtube sitesinde de yayınlanan klip kısa sürede 2 Milyon’a yakın bir izlenme elde etmiştir. Seslendirdiği şarkının yönetmenliğini Caner Erzincan üstlenmiş, klip Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekilmiştir. Şarkının söz ve müziği kendisine ait, müzik yönetmenliğini ve düzenlemesini ise Mehmethan Dişbudak üstlenmiştir.

Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Kulübü’nde futbol’a adım atmıştır. Daha sonra Hatayspor takımına oradan da Mersin İdmanyurdu takımına transfer oldu. 2016 – 2017 sezonunda tekrar Hatayspor ile profesyonel sözleşme imzalayan Narin 2017 yılında sözleşmesini feshetmiş ve futbol kariyerini sonlandırmıştır.

Uzun yıllar spor ile iç içe olan başarılı sanatçı, sesinin yanı sıra fiziği ve yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Seslendirdiği şarkı ise müzik severlerden tam not almıştır. Maalesef sevgili var mı? varsa kimdir? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.