Ramazan Koçyiğit kimdir? Kaç yaşında? Eskişehir Reklam Ajansı?

30.04.2024
Ramazan Koçyiğit kimdir? Kaç yaşında? Eskişehir Reklam Ajansı?

Ramazan Koçyiğit kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Eskişehir EMR Reklam Ajansı sahibi kimdir? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizin bu güzide adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Ramazan Koçyiğit kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Eskişehir EMR Reklam Ajansı sahibi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırdık. Sayfamızda yer verdik, evet. İşte detaylar;

Eskişehir ilinde hizmet ver EMR Reklam ajansının sahibi olan Ramazan Koçyiğit henüz 32 yaşlarında olan genç bir girişimcidir. 2010 yılından bu yana web sektöründe hizmet veren Ramazan Koçyiğit dijital dünyanın yönetilebilir olduğuna inanan ve bu mecrada kişi ile kurumların itibarını profesyonel bir şekilde yöneten şirketin başındadır. Aynı zamanda Eskişehir Haber ve Reklam Ajansı olan EMR Dijital Ajans olarak Eskişehir’de bir çok firmanın portföyünü yönetmektedirler.

Ramazan Koçyiğit Eskişehir’de yaşıyor ve evlidir. Kendisinin Linkedin profiline göre 1 çocuğu olduğu tahmin ediliyor.

EMR Dijital Ajans ajans olarak başta web sitesi yapımı, sosyal medya yönetimi, veri kurtarma gibi hizmetler veriyorlar. Detaylı bilgi aşağıdaki gibi web sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında yer almaktadır.