Rapçi Seko kimdir? Rapçi Tefo kimdir? Gerçek adı ne? Tefo Seko nereli? Tefo Seko gerçek adı?

23.09.2022
Rapçi Seko kimdir? Rapçi Tefo kimdir? Gerçek adı ne? Tefo Seko nereli? Tefo Seko gerçek adı?

Rapçi Seko kimdir? Rapçi Seko Nereli, kaç yaşında? Rapçi Seko Gerçek adı? Rapçi Tefo kimdir? Rapçi Tefo Nereli, kaç yaşında? Rapçi Tefo adı? Tefo Seko gerçek adı?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Rapçi Seko kimdir? Rapçi Tefo kimdir? Gerçek adı ne? Tefo Seko nereli? Tefo Seko gerçek adı? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Son dönemde yapmış oldukları rap şarkılarıyla büyük kitlelere ulaşan RapçilerTefo ve Seko hakkında web sitemizde Rapçi Seko kimdir? Rapçi Seko Nereli, kaç yaşında? Rapçi Seko Gerçek adı? Rapçi Tefo kimdir? Rapçi Tefo Nereli, kaç yaşında? Rapçi Tefo adı? gibi sorular hayli araştırılmaktadır.

Sefo veya gerçek adıyla Seyfullah Sağır, 16 Mart 1998 tarihinde Samsun’da doğdu.

Biyografisini, İnstagram adresini merak ettiğiniz paylaşmamızı istediğiniz içerikleri bize DM yolu ile iletebilirsiniz.

İNSTAGRAM ADRESİMİZ, DM İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sefo kimdir? Sefo gerçek adı ne? Seyfullah Sağır ailesi, Sefo annesi, babası kim? Seyfullah Sağır kimdir, kaç yaşında?

Sefo doğum tarihi : 16 Mart 1998

Sefo kaç yaşında : 23 yaşında

Sefo nereli : Samsun

Sefo mesleği ne : Rapçi, Söz yazarı

Sefo gerçek adı ne : Seyfullah Sağır

Sefo burcu ne : Balık

Sefo veya gerçek adıyla Seyfullah Sağır, 16 Mart 1998 tarihinde Samsun’da doğdu. Mart 2018’de ilk şarkısı Yalan ile müzik kariyerine başladı. Şubat 2019’da çıkardığı Poz teklisinden sonra daha çok müziğe odaklanmaya karar vermiştir. 18 Nisan 2019’da Up Down teklisini çıkardı.

Boyu 1.74 cm, kilosu 79, göz ve saç rengi kahverengi, burcu ise balık’tır. 2021 yılı itibariyle genç isim 23 yaşındadır. Seslendirdiği şarkılar genellikle pop ritmi içermektedir. 21 Şubat 2020 tarihinde Başa Sar tekli beatinde Aerro ve Yase kendisine eşlik etmiştir. 2021 yılında Reynmen (Yusuf Aktaş) ile bonita isimli şarkıyıda seslendirmiştir.

Resmi instagram hesabını @sefo.362 kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 430bin civarındadır, hayran sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. @Sefo362 isimli youtube kanalında ise abone sayısı 174 B.

1998 yılının Mart ayında dünyaya gelen ünlü isim aslen doğma büyüme Samsun’ludur. Gerçek ismi Seyfullah Sağır olan ünlü isim rapçi ve söz yazarı olarak müzik kariyerini sürdürmektedir.

2018 yılının Mart ayında Yalan isimli şarkı ile müzik dünyasına sağlam bir giriş yapmıştır. 2019 yılının Şubat ayında ise Poz teklisi sonrasında müziğe odaklanmış Nisan ayında Up Down teklisini müzik severler ile buluşturmuştur. Haziran ayında 362 teklisi, ardından Derdi Ne ile yoluna devam etmiş en son seslendirdiği Bilmem Mi? isimli şarkı büyük bir beğeni kazanmıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Rapçi Seko kimdir? Rapçi Tefo kimdir? Gerçek adı ne? Tefo Seko nereli? Tefo Seko gerçek adı? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.