Rashel Kolaneci Kimdir? Boyu? Yaş? Rashel Kolaneci Bio?

29.10.2023
Rashel Kolaneci Kimdir? Boyu? Yaş? Rashel Kolaneci Bio?

Rashel Kolaneci Kimdir? Boyu? Bio? Rashel Kolaneci Yaş? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Rashel Kolaneci Kimdir? Boyu? Bio? Rashel Kolaneci Yaş? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Rashel Kolaneci, 22 Haziran 1995 tarihinde Arnavutluk’ta doğmuş bir kickboks şampiyonudur. Ayrıca, 2019 yılında yayınlanan “Falco” adlı komedi filmindeki rolüyle tanınmıştır. Rashel Kolaneci, Arnavutluk merkezli bir model ve etkileyicidir. Instagram hesabında 1.331.000’den fazla takipçisi bulunmaktadır ve seyahatleri, modellik çalışmaları ve yaşam tarzıyla ilgili fotoğraflar paylaşmaktadır.

Kolaneci, Arnavutluk’ta doğmuş ve genç yaşta modellik kariyerine adım atmıştır. O zamandan beri Shella Swimwear gibi birçok markanın kampanyalarında yer almıştır. Arnavutluk’ta modanın önemli bir figürüdür ve Harper’s Bazaar ve Elle gibi dergilerde de yer almıştır.

Rashel Kolaneci’nin vücut ölçüleri 34-26-36 inçdir. Boyu 165 santimetre ve ağırlığı 58 kilogramdır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Rashel Kolaneci Kimdir? Boyu? Bio? Rashel Kolaneci Yaş? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!