Recep İvedik 4 bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 Melis gerçek adı? Recep İvedik 4 Eda, Melis, Taylan kimdir?

29.11.2023
Recep İvedik 4 bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 Melis gerçek adı? Recep İvedik 4 Eda, Melis, Taylan kimdir?

Neslihan Metin Recep İvedik 4 Bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 Melis gerçek adı? Recep İvedik 4 Eda, Melis, Taylan kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Recep İvedik 4 bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 Melis gerçek adı? Recep İvedik 4 Eda, Melis, Taylan kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Recep İvedik 4 bankacı kadın kimdir?

Bankacı kadın rölünü oynayan kişi Neslihan Metin’dir. Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kullanmaktadırlar. Neslihan Metin biyografisi hakkında internet ortamında bilgi bulunmamaktadır.

Recep İvedik 4 Eda kimdir, gerçek adı? Recep İvedik 4 Melis kimdir, gerçek adı? Recep İvedik 4 Taylan kimdir, gerçek adı?

Recep İvedik 4 Eda karakterini Firuze Gamze Aksu canlandırıyordu. Güzel oyuncu Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır. 1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır.

Modern Dans Bölümü’ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü’ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir’de Paprika Grubu’nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir’de, İstanbul’da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Neslihan Metin Recep İvedik 4 Bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 bankacı kadın kimdir? Recep İvedik 4 Melis gerçek adı? Recep İvedik 4 Eda, Melis, Taylan kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Şahan Gökbakar – Recep İvedik

Ali İhsan – Varol

İrfan Kangı – İrfan Bey (Issız ada sunucusu)

Cem Korkmaz – Halil İbrahim

Barış Bulut – Taylan

Ece İncebay – Aslıhan

Ekrem Aral – Tuna Arif

Aziz Karakaya – Apaçi Serkan

Berna Üçkaleler – Simge

Serkan Sağdıç – Burak

Caner Tanrıverdi – Cenk

Gülşah Yanaş – Gaye

Halil İbrahim – Yılmaz Necati