Ricky Martin’in Yeğeni Dennis Yadiel Sanchez Kimdir? Dennis Yadiel Sanchez Instagram Hesabı ne?

16.07.2022
Ricky Martin’in Yeğeni Dennis Yadiel Sanchez Kimdir? Dennis Yadiel Sanchez Instagram Hesabı ne?

Ricky Martin’in Yeğeni Dennis Yadiel Sanchez Kimdir? Dennis Yadiel Sanchez Instagram Hesabı ne?

Porto Riko’lu şarkıcı Ricky Martin’in öz ablasının 21 yaşındaki oğlu Dennis Yadiel Sanchez ile 7 aydır ensest bir ilişki yaşadığı iddia edildi. Öz yeğeninin kendisinden ayrılmak istemesiyle de fiziksel ve psikolojik şiddet gösteren Ricky Martin’e 50 yıllık hapis istemiyle dava açılmış!

Dünyaca ünlü Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, 2010 yılında tüm dünyaya eşcinsel olduğunu açıklamış ve cinsel tercihiyle ilgili olarak yıllardır süren spekülasyonlara son vermişti. Sonra da açılamayan herkese bu konuda destek vermiş, her yıl onur yürüyüşlerinde en ön sırada yer almıştı. 2017 yılında ise hayat arkadaşını bulmuştu; bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Jwan Yosef ile evlenmiş, “Onu artık nişanlım diye tanıtmayacağım! O benim eşim! Yeminimizi ettik, gerekli evrakları imzaladık ve artık evliyiz. Şahane bir duygu bu!” ifadelerini kullanmıştı. Daha önceden iki tane oğlu olan Ricky Martin, bu evliliğinden de taşıyıcı anne aracılığıyla iki çocuğu daha dünyaya gelmişti.

Ancak dünyaca ünlü şarkıcının başı büyük belada.
Ricky Martin’e 50 yıl hapis istemiyle 21 yaşındaki öz yeğeni tarafından dava açıldı. Sebebi ise yeğeninin Ricky Martin ile olan 7 aylık ilişki süresince hem psikolojik hem de fiziksel şiddete maruz kalmış olması. Evet, yanlış duymadınız. İddialara göre Ricky Martin, ablasının oğluyla yani öz yeğeni ile ilişki yaşıyormuş.

Olayları ise abisi Eric Martin, bir YouTube canlı yayınında anlatmış. Davada hem ensest ilişki hem de şiddet var. Ricky Martin’in kendisinden ayrılmak isteyen öz yeğenine fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladığı iddia ediliyor. Porto Riko’da ensestin çok büyük bir suç olduğu biliniyor.