Rodi Kayım kimdir? Nerelidir? Vikipedi, Rodi Kayım ermeni mi? instagramı

15.08.2022
Rodi Kayım kimdir? Nerelidir? Vikipedi, Rodi Kayım ermeni mi? instagramı

Rodi Kayım kimdir? Nerelidir? Vikipedi, Rodi Kayım ermeni mi? instagramı

Rodi Kayım, 17 Temmuz 1977’de dünyaya geldi. Genç yaşta adım attığı emlak sektöründe 20 yıldır profesyonel olarak hizmet veriyor.

İstanbul’un gelişen ilçesi Beylikdüzü’nde kurumsal kiracılı gayrimenkul satışında önemli projelere imza attı.

Konut uzmanı Rodi Kayım merak edilen isimlerden birisdir.

Konut uzmanı Rodi Kayım ile ilgili web sitemizde Rodi Kayım kimdir? Nerelidir? Vikipedi, Rodi Kayım ermeni mi? instagramı gibi sorular araştırılmaktadır.

@rodikayim kullanıcı adı ile instagramda bulunmaktadır.

Kendi isminde bir web sitesi vardır.

Hakkında kısmında aşağıdaki bilgiler yer alır.

Rodi Yatırım

Rodi Yatırım olarak İstanbul’da şeffaf bir çalışma vizyonu ve 25 yıllık gayrimenkul deneyimi sunuyoruz. Önceliklerimiz gayrimenkul sektörüne hizmet vermek, kiralama yönetimi, hukuk hizmetleri, Türkiye Turizmi ve İstanbul Turizmidir. Hukuki hizmetlerimiz ve uzman satış ekibimizle özellikle İstanbul’da satılık daireler ile sizi hayalinizdeki yaşama yönlendiriyoruz.

Sizin için kısa vadede yüksek getiri sağlayan yatırım stratejileri planlıyoruz. Tüm Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı sürecini şeffaf bir şekilde yönetiyoruz. Ekibimiz, Türk Vatandaşlığınızı kolayca almanız için çalışıyor! İstanbul’daki en iyi avukatlara sahibiz, böylece Tapu Tapu’nuzu sorunsuz bir şekilde alacaksınız, ardından Türk vatandaşlığı almanıza yardımcı olacağız.