Mert Yılmaz Rraenee nerede yaşıyor? Babası kimdir? Ne iş yapıyor?

20.08.2022
Mert Yılmaz Rraenee nerede yaşıyor? Babası kimdir? Ne iş yapıyor?

RRaenee Mert Yılmaz abisi kimdir? Mert Yılmaz RRaenee kardeşi? Mert Yılmaz Rraenee nerede yaşıyor? Kardeşi kimdir? Mert Yılmaz RRaenee boyu kaç?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Mert Yılmaz Rraenee nerede yaşıyor? Kardeşi kimdir? Mert Yılmaz RRaenee boyu kaç sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Mert Yılmaz, lakabıyla tanınan RRaenee, 8 Temmuz 1998 tarihinde doğmuştur. Ankara Kızılcahamamlı olan Mert’in 2 kardeşi vardır. Ne yazık ki, RRaenee’nin boyu ve kilosu hakkında bilgi bulunmamaktadır. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde İşletme eğitimi almıştır. Ayrıca sevimli bir kedi olan Battal’ın sahibidir.

RRaenee’nin en sevdiği renk beyazdır ve favori dizisi Spartacus’tur. Aynı zamanda Beşiktaş taraftarıdır.

Mert, ailesiyle danışarak ani bir kararla yayıncılığa başlamıştır. Oyun dünyasındaki ilk kullanıcı adı “MerT” idi. “Just Chatting” türündeki içerikleriyle Twitch platformunda yayın yapmaya başlayan Mert, Twitch kullanıcı adını rastgele harflerden oluşturmuştur.

Mert’in en sevdiği oyun Mount & Blade: Warband’dir ve bu oyun sayesinde Elreann adlı kişiyle tanışmıştır. En nefret ettiği oyun ise Getting Over It with Bennett’tir. Oyunlar arasında en fazla zaman harcadığı oyun yine Mount & Blade: Warband’dir.

Şu anda Twitch platformunda yaklaşık 358 bin takipçisi bulunmaktadır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Mert Yılmaz Rraenee nerede yaşıyor? Kardeşi kimdir? Mert Yılmaz RRaenee boyu kaç sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.