Sabina Pitić kimdir? Reshad Strik kimdir?

08.02.2022
Sabina Pitić kimdir? Reshad Strik kimdir?

TRT Belgesel kanalında yayınlanan Ailenin Yeni Üyesi adlı programın sunucusu Reshad Strik’in yaşamı, eşi ve çocukları merak konusu

Diriliş Ertuğrul ve Filinta dizilerinde rol alarak Türkiye’de kariyer yapan Reshad Strik’in eşi Sabina Pitic’in aynı zamanda bir seyahat acentesinin CEO’su olduğu bilinmektedir.

Reshad Strik (d. 22 Haziran 1981, Canberra, Avustralya), Boşnak kökenli Avustralyalı aktördür. Reshad Strik, 22 Haziran 1981 tarihinde Avustralya’nın Canberra şehrinde dünyaya geldi. Avustralya’nın Yeni Güney Galler eyaletindeki Central Coast bölgesinde büyüyen Reshad Strik, genç iken sörf ve boks ile ilgileniyordu.

1988 yılında Saraybosna’da hayata gözlerini açan Sabina Pitic’in yaşı 33’tür.

Saraybosna’da doğan Sabina Pitic üniversiteye kadar burada eğitimini tamamlamıştır.

Liseden sonra üniversiteyi Saraybosna Üniversitesi Ekonomi ve İşletme Fakültesi’nde bitirdi. Saraybosna Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Texas A & M University’de yüksek lisansını tamamlamıştır.

Bosna-Hersek’de bir kafenin sahibi olan Reshad Strik’in eşi Sabina Pitic 1.65 cm boyunda ve 58 kg ağırlığındadır.

Sabina Pitic’in göz rengi kahverengidir. Sabina Pitic, ünlü sunucu Reshad Strik ile evlidir. Ruh ikizim olarak adlandırdığı Reshad Strik ile 2007 senesinde tanışmışlar. Üç yıllık birlikteliklerinin ardından 2010 yılında düğün masasına oturmuşlardır.

2010 yılında evlenen Sabina Pitic ve Reshad Strik’in Maryam ve Asiya isimli iki kız çocuğu ile bir erkek çocukları vardır.