Sandra Pestemalciyan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Akın Akınözü sevgilisi 2023

22.06.2022
Sandra Pestemalciyan kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Annesi kimdir? Akın Akınözü sevgilisi 2023

Sandra Pestemalciyan kimdir? Nerelidir? Sandra Pestemalciyan annesi kimdir? Akın Akınözü sevgilisi 2023 Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sandra Pestemalciyan kimdir? Nerelidir? Sandra Pestemalciyan annesi kimdir? Akın Akınözü sevgilisi 2023 sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Rol aldığı dizilerle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Akın Akınözü, uzun süredir Sandra Pestemalciyan ile mutlu birliktelik yaşıyor.

Sandra Pestemalciyan kimdir? Kaç yaşında? Sandra Pestemalciyan annesi kimdir? Sandra Pestemalciyan nereli? Sandra Pestemalciyan Babası, Sandra Pestemalciyan Ailesi, Sandra Pestemalciyan Eski sevgilisi

1995 yılında dünyaya gelen Sandra Pestemalciyan son dönemlerde yakışıklı oyuncu Akın Akınözü ile birlikteliğiyle sıkça medyanın gündeminde yer almıştır. 2011 yılında Fevziye Mektep Vakfı Işık Okulları’nı bitirmiş ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 2016 yılında mezun olmuştur. Ayrıca Amerika New York State University ‘de Ekonomi eğitimi almıştır. 2018 yılında çalışma hayatına atılan güzel isim PINKO adlı şirket bünyesinde Marka Yöneticisi olarak çalışmıştır. Ardından 2018 yılının Ağustos ayında Tohum Design isimli şirkette Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışma hayatını sürdürmüştür.

Maalesef hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadığımız ünlü ismin aslen nereli olduğu, doğum yeri, boyu ve kilosu gibi bilgiler araştırılmaktadır. Kesin olmamakla birlikte İstanbul doğumlu olduğu bilgisi bazı kaynaklarda belirtilmektedir, ancak net bir bilgi değildir.

2019 yılında ünlü oyuncu Akın Akınözü’nün annesi Özlem Akınözü ile birlikte evsizler için yemek pişirdiği resimleri medyaya yansımış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu olayın ardından Pestemalciyan için Özlem Akınözü‘nün müstakbel gelini diye söz edilmiştir. Oyuncu Akın Akınözü ile Amerika’da tanışmışlardır.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. İş hayatının yanı sıra çeşitli yardım kuruluşlarında da aktif rol aldığı belirtilmektedir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Sandra Pestemalciyan kimdir? Nerelidir? Sandra Pestemalciyan annesi kimdir? Akın Akınözü sevgilisi 2023 sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

error: Content is protected !!