Neziha Kalkan kimdir? Nez kimdir nerelidir? Çocuğu var mı? Boyu kaç? Nez Alevi mi?

06.12.2023
Neziha Kalkan kimdir? Nez kimdir nerelidir? Çocuğu var mı? Boyu kaç? Nez Alevi mi?

Neziha Kalkan kimdir? Nez kimdir nerelidir? Çocuğu var mı? Boyu kaç? Nez Alevi mi? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Neziha Kalkan kimdir? Nez kimdir nerelidir? Çocuğu var mı? Boyu kaç? Nez Alevi mi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Bir döneme damga vuran isimlerin başında gelen şarkıcı Nez, oyuncu Eylem Server Ünüvar ile nişanlandı. Ünlü şarkıcı evlendikten sonra İngiltere’ye yerleşecek. Şarkıcı Nez, geçtiğimiz hafta oyuncu Eylem Server Ünüvar ile nişanlandı. Nişan sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Nez, evlenince İngiltere‘de yaşayacaklarını söyledi. Cihangir Otel’in teras katında gerçekleşen törenle ilgili açıklamalarda bulunan Nez, “Nişanda ilk dans şarkısını ben besteledim ve bu müzik eşliğinde nişan dansımızı yaptık. Eylem Server bana çok kıymet veriyor, beni seviyor. Ben de onu çok seviyorum. Ailesini İngiltere‘den getirdi ve beni istediler. Ben de ona tuzlu kahve yaptım. İçtiğinde yüzünü görmeliydiniz” şeklinde konuştu.

Nez sahne adını kullanan Nezihe Kalkan, 15 Mart 1979 tarihinde Bakırköy’de doğdu.

2000’li yıllara Sakın Ha adlı şarkısıyla damga vuran ünlü sanatçı Nez, o dönemde “yerli Shakira” olarak tanındı.

Turkish Delight, Sakın Ha ve Her Şey Boş gibi şarkıları ve kliplerinde sergilediği kalça dansları ile büyük popülerlik elde etti.

Nez, kariyerine müzikle sınırlı kalmayarak 2009’da Sıkı Dostlar adlı komedi dizisinde de yer aldı. 2006’da çıkardığı %100 Nez adlı ikinci albümünün yanı sıra, 2011’de Nez Zamanı, 2013’te Nez Retro Turca adlı EP albümlerini, 2017’de Senin Annen Olamam Ben ve 2021’de Titanium adlı teklileri müzikseverlerle buluşturdu. Ayrıca, 2022 yılında Bruce Lee adlı tekli çalışmasını da yayınlamıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Neziha Kalkan kimdir? Nez kimdir nerelidir? Çocuğu var mı? Boyu kaç? Nez Alevi mi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.