Sarp Yaman Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, annesi, ailesi? Sarp Yaman babası kimdir, kimin oğlu?

04.11.2023
Sarp Yaman Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, annesi, ailesi? Sarp Yaman babası kimdir, kimin oğlu?

Sarp Yaman Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Sarp Yaman kimin oğlu? Babası kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sarp Yaman Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Sarp Yaman babası kimdir, kimin oğlu? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sarp Yaman Kimdir? Sarp Yaman Nerelidir? Sarp Yaman Kaç yaşında? Sarp Yaman Sevgilisi kimdir? Sarp Yaman annesi kimdir? Sarp Yaman ailesi? Sarp Yaman babası kimdir? Sarp Yaman kimin oğlu?

Sarp Yaman @sarpyaman kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Kendisi Sarp Yaman 10 Mart 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu. Şişli Terakki İlkokulu’nun ardından annesi Alman Lisesi’ne gitmesini istemesine rağmen Üskudar Amerikan Lisesi’ne kaydoldu. Sarp Yaman 1998′de bu okuldan mezun olup ABD’de önce University of Central Oklahoma, ardından University of New Orleans ve son olarak da yine New Orleans’ta Tulane University’ye transfer olup reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Tam tamına 12 sene ABD’de kalan Sarp Yaman, ilk aşkını, ilk işini, ilk kalp kırıklıklarını ve daha birçok ilki çok sevdiği New Orleans’ta yaşadı. Burada Sarp Yaman, çeşitli gece kulüplerinin halkla ilişkilerini sıradışı yöntemlerle sürdürerek son derece iyi niyetle kendisine yakıştırılan “Turkish Bastard” lakabını aldı. Sarp Yaman 2005′deki Katrina Kasırgası felaketini birebir yaşayıp, şehirde 11 gün mahsur kaldıktan sonra İstanbul’a dönmeye karar verdiyse de, yine de o çok sevdiği caz ve voodoo’nun büyülediği şehirden vazgeçmesi 5 yıl sürdü ve 2010 yılında İstanbul’a kesin dönüş yaptı.

Nihayetinde Sarp Yaman, döndükten 2 ay sonra İzzet Çapa’nın yanında Çapamarka’nin beyin takımındaki yerini aldı. Daha sonra Limonata adlı restorandı işleten Yaman, halen çalıştığı Çapamarka’da genel koordinatör konumuna yükselerek ilgili tüm mekanlardan sorumlu oldu. Sarp Yaman halen hayatını burada sürdürmektedir.

Sarp Yaman hayatı merak edilen bir isimdir. Bizlerde size Sarp Yaman hakkında bilinenleri anlattık. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Sarp Yaman Kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Sarp Yaman babası kimdir, kimin oğlu? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.