Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

24.06.2022
Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor?

Geçtiğimiz yıl Serdar Ortaç‘tan ayrılan müzisyen Seçil Gür’ün Orkun Ün ile yeni bir ilişkiye başladığı iddia edildi. 36 yaşındaki Seçil Gür hakkında dikkat çeken bir aşk iddiası ortaya atıldı. Seçil Gür’ün, Özgürlük Gazetesi’nin Kelebek yazarlarından Orkun Ün ile yeni bir ilişkiye yelken açmış olduğu öne sürüldü. İkilinin samimi pozları toplumsal medyada gündem oldu. Bu olayın yayılmasının peşinden kullanıcılar Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Orkun Ün Instagram Hesabı sorularına cevap aramaya başladılar… Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Orkun Ün Instagram Hesabı Nedir?

Orkun Ün, 29 Mart 1986’da İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okurken Kanal D Ana Haber’de staj yapmaya başladı. Kısa sürede de haber muhabiri olarak işe alındı. Orkun Ün, Kanal D Ana Haber’deki yılları içinde dünyanın bir çok sıcak bölgesinden canlı yayınlarla haberlerini aktardı.

Orkun Ün özellikle Gezi Parkı eylemleri sırasında aralıksız haftalarca yayın yapan tek muhabir olarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Soma Faciası, Şike Davası, Suriye’ye düzenlenen Fırat Kalkanı Harekatı’nda yaptığı haberlerle de adından söz ettirmiştir.

2018 senesinde Kanal D Haber’den ayrıldı ve Acun Ilıcalı’nın davetiyle TV8’de ‘8’de bugün’ adlı haber programını sundu.

2020 senesinde Ahmet Hakan tarafından Hürriyet Gazetesi’ne köşe yazarı olarak transfer edilen Orkun Ün, halen Hürriyet Gazetesi Kelebek Eki’nde köşe yazarlığına devam ediyor.

Orkun Ün, sosyal medya hesaplarından Instagram‘ı oldukça etkin kullanıyor. Onun hesabına @orkunun adresinden ulaşabilirsiniz.