Seda Selek Pınar Selek Akraba mı?

24.10.2023
Seda Selek Pınar Selek Akraba mı?

Seda Selek Kimin kızı? Seda Selek Kiminle evli? Eşi kim? Seda Selek Pınar Selek Akraba mı? Seda Selek babası kimdir?

Seda Selek, 1976 yılında İstanbul’da doğdu. Selek, İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Aynı şekilde üniversiteyi İstanbul Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünde bitirdi. Medya dünyasına 2000 yıllarının başında “Number One Tv” ile başladı.

Seda Selek , 1980 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. 1999 yılında Kuşdili Eğitim Merkezi’nde altı ay süresince, TRT spikerleri, tiyatrocu ve seslendirme sanatçılarından diksiyon ve spikerlik eğitimi aldı.

Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra 2000 yılında Number One TV’de sunuculuk yaparak medya sektörüne adım atmıştır. Ardından Kadınlar Meclisi adlı programda sunuculuk yapan Seda Selek, aynı kanalda Günün Manşeti adlı programı da sundu.

Birçok tv kanalında sunuculuk ve moderatörlük yapan Selek, son olarak Halk TV’de yer almaktadır.

Seda Selek, 2008 yılında Tunç Arslanalp ile evlendi. Çiftin, Duru adında bir de kız çocukları bulunmaktadır.

Seda Selek Instagram hesabı “sedaselekk” kullanıcı isme sahip olup 10 bin takipçisi bulunuyor.

Seda Selek Kaç Yaşında?

Ünlü sunucu Seda Selek hakkında en çok merak edilen konulardan biri kaç yaşında olduğudur. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Seda Selek 1976 senesinde doğmuştur. İstanbul’da doğan Seda Selek günümüz itibarı ile 46 yaşındadır.

Seda Selek Annesi Kimdir?

Seda Selek hakkında ne çok sorulan sorulardan biri annesinin kim olduğudur. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Seda Selek’in annesinin kim olduğuna dair aktarılmış bir bilgi bulunmamaktadır.

Seda Selek Babası Kimdir? 

Ünlü sunucu Seda Selek ‘in babasının kim olduğu oldukça merak edilen konulardan biridir. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Seda Selek’in ne annesini kim olduğuna ne de babasının kim olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Seda Selek Aslen Nereli?

Başarılı sunucu Seda Selek aslen nereli sorusu sunucu hakkında en çok sorulan sorulardan biridir. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Seda Selek İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Ancak sunucunun aslen nereli olduğu bilinmemektedir.

Seda Selek Alevi Mi?

Seda Selek hakkında en çok merak edilen konulardan biri kendisinin alevi olup olmadığıdır. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Seda Selek hakkında alevi olup olmadığına dair bir kendisinden bir açıklama bulunmamaktadır.

Seda Selek Boşandı Mı?

Seda Selek hakkında merak konusu olan sorulardan biri boşanıp boşanmadığıdır. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ünlü sunucu evliliğine hale devam etmektedir kısacası boşanmamıştır.

Seda Selek Çocuğu Var Mı?

Seda Selek’in çocuğu var mı sorusu sunucu hakkında bir hayli sorulan sorulardan biridir. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ünlü sunucunun 2013 yılında dünyaya gelmiş Duru isminde bir kız çocuğu vardır.

Seda Selek Evli Mi?

Seda Selek hakkında sıkça sorulan sorulardan bir evli olup olmadığıdır. Bu noktada şunu belirtmek isteriz Seda Selek 2008 yılından beri evlidir. Eşi kendisi gibi haber spikeri olan Tunç Arslanalp ile evlidir. 

Seda Selek Pınar Selek Akraba Mı?

Seda Selek ile Pınar Selek’in akraba olup olmadığı oldukça merak edilen konulardan biridir. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki ikili arasında bir akrabalık bağı olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır.

Seda Selek Ne Zaman Evlendi?

Başarılı sunucu Seda Selek hakkında en çok merak edilen konulardan birisi ise ne zaman evlendiğidir. Bu noktada şunu belirtmek isteriz ki Seda Selek 2008 yılında Tunç Arslanalp ile dünya evine girmiştir.

error: Content is protected !!