Seda Torular kaç yaşında? Seda Torular sevgilisi kimdir? Seda Torular kimdir?

14.11.2023
Seda Torular kaç yaşında? Seda Torular sevgilisi kimdir? Seda Torular kimdir?

Seda Torular evlendi mi? Seda Torular eşi kimdir? Seda_torular Instagram? Seda Torular kaç yaşında? Seda Torular sevgilisi kimdir? Seda Torular kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Seda Torular kaç yaşında? Seda Torular sevgilisi kimdir? Seda Torular kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Seda Torular, 4 Nisan 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunu olan Seda Torular, Star TV bünyesinde medya sektöründe çalışmaya başlamıştır. Alişan ve Demet Akalan’ın sunuculuğunu yürüttüğü programda görev almış, başarılı röportajlara imza atmıştır. Star TV’den sonraki adresi TV100 olan Seda Torular, “Magazin Hattı” programını sunmaktadır. Seda Torular, 11 Ekim 2022 tarihinde Cihat Zembat ile hayatını birleştirmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Seda Torular kaç yaşında? Seda Torular sevgilisi kimdir? Seda Torular kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Burak Akkul kimdir? Burak Akkul kimdir vikipedi, Çok Gezenti Burak Akkul kimdir, kaç yaşında? Burak Akkul eşi kimdir?

Lise döneminde karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile sıra arkadaşı olduğunu belirten Burak Akkul Komikaze’nin isim babasıdır. Ayrıca Çılgın Bediş’in bir kaç sezon yazarlığını, ayrıca Pilastip Show, Beyaz Show, Okan Bayülgen, Cem Özer, Metin Uca ve Mesut Yar’ın sundukları şov programlarının metin yazarlığını yapmıştır. 20 yılın üzerinde bu sektörde yer almaktadır. Eşi Seda Akkul Çok Gezenti programının hem kameramanlığını hemde seyahat ve hayat arkadaşlığını sürdürmektedir. Bugüne kadar yazmış olduğu kitaplar, Hayat Sen Değilsin, Türkçe Aşk Laçkadır ve Hayattan Çok Çektim. 1972 doğumludur. Profesyonel yazarlık hayatına Güneş Gazetesi ile adım atmış, aslen Kırklareli’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur.