Seda Tosun Eşi Taner Ataş Kimdir? Taner Ataş Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Taner Ataş Instagram Hesabı Nedir?

23.06.2022
Seda Tosun Eşi Taner Ataş Kimdir? Taner Ataş Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Taner Ataş Instagram Hesabı Nedir?

Güzel oyuncu Seda Tosun, uzun süredir aşk yaşadığı Taner Ataş ile dünya evine girdi. Seda Tosun Eşi Taner Ataş Kimdir? Taner Ataş Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Taner Ataş Instagram Hesabı Nedir?

Mahsun Kırmızıgül‘ün ‘Mucize’ filmiyle şöhreti yakalayan Seda Tosun, bir süredir birlikte olduğu Taner Ataş ile evlendi.

Taner Ataş sosyal medya platformlarını oldukça etkin kullanıyor. Instgram hesabına @bozo.resmi adresinden ulaşabilirsiniz.

aner Ataş, bir TikTok fenomeni. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımları ile ön plana çıkıyor.

Oyuncu Seda Tosun, 2018 yılında müzisyen Eymen Adalı ile evlenmişti. Çift, evliliklerinde ikinci yılı doldurmadan ayrılık kararı almış ve olaylı bir boşanma süreci yaşamıştı.

Seda Tosun, boşandıktan sonra kariyerine odaklandığını ifade etmişti. Oyuncu, “Birçok senaryo geliyor. İşimde baharı yaşadığım bir süreçteyim. Çalışmaktan hiç yorulmam” diyerek, yeni projelerin müjdesini vermişti. Seda Tosun ikinci kez nikah masasına oturdu. Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile evlendi. Çift, paylaştıkları fotoğraflarına ‘Biz evlendik!’ notunu düştü.

Seda Tosun ile Taner Ataş evlendi

Oyuncu Seda Tosun, 2018 yılında müzisyen Eymen Adal ile nikah masasına oturmuştu. Çift, evliliklerinde ikinci yılı doldurmadan ayrılık kararı almış ve olaylı bir boşanma süreci yaşamıştı.

Ünlü oyuncu, “Ayrılık kararını ben verdim. Bir an önce bitmesini istiyorum. Dava süreci çekişmeli olarak görünüyor ama inşallah anlaşırız. Kendisiyle mahkeme dışında görüşmek istemiyorum. Böylesi daha iyi olacak” ifadelerini kullanmıştı.

İkili geçtiğimiz yılın eylül ayında da boşanmıştı. Anlaşamadıkları için ayrıldıklarını dile getiren Seda Tosun, boşandıktan sonra kariyerine odaklandığını ifade etmişti.

Oyuncu, “Birçok senaryo geliyor. İşimde baharı yaşadığım bir süreçteyim. Çalışmaktan hiç yorulmam” diyerek, yeni projelerin müjdesini vermişti.

Seda Tosun ikinci kez nikah masasına oturdu. Tosun, sosyal medya fenomeni Taner Ataş ile evlendi. Çift, paylaştıkları fotoğraflarına ‘Biz evlendik!’ notunu düştü.

Öte yandan ‘Mucize’ filminde Deli Aziz karakterinin eşi olan Mızgin’i canlandıran Seda Tosun, Mehmet Ali Erbil ve Cenk Kangöz’le yaşadığı aşklarla da gündeme gelmişti.