Buğu Selen Somer kimdir? Sevgilisi? Buğu Selen Somer kaç yaşında?

09.11.2023
Buğu Selen Somer kimdir? Sevgilisi? Buğu Selen Somer kaç yaşında?

Buğu Selen Somer kimdir? Sevgilisi? Buğu Selen Somer kaç yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Buğu Selen Somer kimdir? Sevgilisi? Buğu Selen Somer kaç yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Engin Günaydın bir yıl önce Nişantaşı’nda Buğu Selen Somer ile görüntülenince bir süredir aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Buğu Selen Somer, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Buğu Selen Somer oyuncu olarak bilinmektedir. İstanbul’da dünyaya gelen Buğu Selen Somer, 2010 yılında Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini 2015’te Université Sorbonne Nouvell’de tamamlamıştır. Buğu Selen Somer, oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra çeşitli tiyatrolarda görev almış; 2022’de 10 Bin Adım adlı dizide Eda karakterine hayat vermiştir.

Hatta dün 51 yaşına giren Günaydın’ın kendisinden 20 yaş küçük sevgilisinin ailesiyle tanışması, evlenecekleri iddialarına yol açmıştı. İstanbul’un karmaşasından bıkıp Foça’daki 15 milyon liralık villasında inzivaya çekilen usta oyuncu, Buğu Selen Somer ile gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Buğu Selen Somer kimdir? Sevgilisi? Buğu Selen Somer kaç yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.