Oren Fransez kimdir, Ne iş yapıyor? Oren Fransez nereli?

11.08.2022
Oren Fransez kimdir, Ne iş yapıyor? Oren Fransez nereli?

Oren Fransez Başak Dizer kaç yıl evli KALDI? Oren Fransez kimdir, Ne iş yapıyor? Oren Fransez nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Selen Soyder eşi kimdir? Oren Fransez kimdir, Ne iş yapıyor? Oren Fransez nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Oran Fransez Aşk-ı Memnu dizisinin stil danışmanlığının ardından, bu sene NTV , CNBC-e ekran yüzlerinin ve Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin stil danışmanlığını üstlenmişler. Dizer Fransez’in bir başka işi daha var; Sabah gazetesinde her Cumartesi erkek giyim üzerine yazılar yazıyor. Oyuncu Selen Soyder, Tolga Sayışman’dan ayrıldıktan sonra aradığı aşkı Kıvanç Tatlıtuğ’un modacı sevgilisi Başak Dizer’in eski eşi Oren Fransez’de bulmuştu.Selen Soyder ve Oren Fransez, bir balıkçı çıkışında görüntülenmiş ve 3 aydır evli olduklarını ifade ederek herkesi şaşırtmıştı.

2015 yılında evlenen oyuncu Selen Soyder ile Oren Frensez bugün anlaşmalı olarak boşandı…

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Selen Soyder eşi kimdir? Oren Fransez kimdir, Ne iş yapıyor? Oren Fransez nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Başak Dizer Oren Fransez evlendi mi?

İlk evliliğini Oren Fransez ile yapan bir süre sonra boşandı. Daha sonra Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ile 2016 yılında sade bir törenle nikah masasına oturdu.

error: Content is protected !!