Ebru Karanfilci Kimdir? Kaç Yaşında? Ebru Karanfilci evli mi, eşi kimdir? Selena Dizisi Afrodit Kimdir?

10.11.2023
Ebru Karanfilci Kimdir? Kaç Yaşında? Ebru Karanfilci evli mi, eşi kimdir? Selena Dizisi Afrodit Kimdir?

Selena Afrodit Kimdir? Ebru Karanfilci eşi kimdir? Ebru Karanfilci Kimdir? Kaç Yaşında? Ebru Karanfilci evli mi, eşi kimdir? Selena Dizisi Afrodit Kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Ebru Karanfilci Kimdir? Kaç Yaşında? Ebru Karanfilci evli mi, eşi kimdir? Selena Dizisi Afrodit Kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Elif Karanfilci, Bizler onu Ruhsar dizisinin Reyhan’i, Selena’nin Afrodit’i olarak tanıdık.

22 Haziran 1971 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nin tiyatro bölümününden mezun. Aslen ise Marmara Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümünden mezun oldu.

Bu arada Makyözlük eğitimi alarak kendini birçok konuda yetiştirdi. İzel’in ‘Hasretim’ adlı şarkısının klibinde dans eden oyuncu Devlet Tiyatrosu’nda da bir dönem rol aldı.

Özel tiyatrolarda daha birçok oyunda yer alan Karanfilci; reklam, dizi, sinema ve tiyatro oyunlarında oynayarak oyunculuğunu oldukça geliştirdi. 1997 yılında Ruhsar dizisi ile asıl çıkışını yaptı. 2016 ile 2009 yılları arasında 104 bölüm olarak ATV ekranlarında yayınlanmış olan Sinem Kobal’ın başrolünü paylaşmış olduğu Selena adlı bilimkurgu çocuk dizisinde Afrodit karakterini başarılı bir şekilde canlandırdı.

Sihirli Annem dizisinde (200 Bölüm) Nevra Serezli’nin canlandırmış olduğu Dudu karakterinin gençlik yıllarını canlandırdı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Ebru Karanfilci Kimdir? Kaç Yaşında? Ebru Karanfilci evli mi, eşi kimdir? Selena Dizisi Afrodit Kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.