Emel Karaköse Kimdir? Emel Karaköse Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

31.12.2022
Emel Karaköse Kimdir? Emel Karaköse Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Destan dizisinin başrol oyuncularından Selim Bayraktar’ın sevgilisi Emel Karaköse merak konusu oldu. Öte yandan Emel Karaköse, Instagram hesabını oldukça etkin kullanıyor. Selim Bayraktar’ın Sevgilisi Emel Karaköse Kimdir? Emel Karaköse Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Emel Karaköse, 3 Mart 1984 tarihinde dünyaya geldi. Oyuncu Karaköse küçük yaşlarından itibaren oyuncu olma hayalleri kuruyordu. Oyunculuk kariyerinin başlangıcını 2016 yılı Pakistan yapımı olan “Revenge of the Worthless” adlı film ile yapan “Karaköse”, 2017 yılı Türkiye yapımı Deccal 2 adlı filmde de rol aldı.

2018 yılı yapımı olan ve kadrosunda Selim Bayraktar, Erkan Can ve Ayşen Gruda’nın da yer aldığı “Sevgili Komşum” adlı yapımda da kadroda kendisine yer bulan “Emel Karaköse” bir süredir ilgili filmden rol arkadaşı olan Selim Bayraktar ile mutlu bir aşk yaşamaktadır.

Emel Karaköse Instagram Hesabına @emel.karakose adresinden ulaşabilirsiniz.

Emel Karaköse Kimdir? Emel Karaköse Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?

Oyuncu Emel Karaköse İlk Sinema Filmi Revenge Of The Worthless’ı Klass’a Anlattı. Pakistan’da çekilen “Revenge of the Worthless” adlı filmde rol alan Emel Karaköse, ilk sinema projesinde Urdu dilinde oynadı.

Emel Karaköse, birçok oyuncunun hayalini gerçekleştirerek Pakistan’da film çekti. Üstelik oyuncu olmayı hiç düşünmezken… Her şey onun psikolojiye ilgisi sayesinde oldu. Aslında halkla ilişkiler bölümünden mezun olmuş ve daha sonra Londra’ya gidip 3 yıl reklam yazarlığı eğitimi almış. Ancak psikolojiye olan ilgisi peşini hiç bırakmamış. Eric Morris’in oyunculuk tekniğine ilgi duyan Karaköse, bu alanda eğitim almaya başlamış. Bu eğitimden geçerken içindeki farklı Emel’lerle de tanışmış. Ve bu değişimi gözlemlemesi hayatının seyrini de değiştirmiş. Olaylar ve tesadüfler onu Pakistan’a uzanan bir yola çıkarmış. Şöyle ki, bir arkadaşının teklifiyle bir film setinde çalışmaya başlaması, Pakistanlı oyuncu ve yönetmen Jamal Sah ile tanışmasına vesile olmuş ve ilk teklifini alarak oyunculuk macerasına başlamış.

Emel Karaköse, 3 Mart 1984 tarihinde dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerinin başlangıcını 2016 yılı Pakistan yapımı olan “Revenge of the Worthless” adlı film ile meydana getiren “Karaköse”, 2017 yılı Türkiye yapımı Deccal 2 adlı filmimizde de rol aldı. 2018 yılı yapımı olan ve kadrosunda Selim Bayraktar, Erkan Can ve Ayşen Gruda’nın da yer almış olduğu “Sevgili Komşum” adlı yapımda da kadroda kendisine yer kabul eden “Emel Karaköse” bir süredir ilgili filmden rol arkadaşı olan Selim Bayraktar ile mutlu bir aşk yaşamaktadır.

Emel Karaköse Kimdir? Emel Karaköse Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Film ve Dizilerde Oynadı?