Selja kimdir? Gerçek mi? Selja Olayı nedir? Selja nereli, Selja Fotoğrafları? Selja hangi idolleri öldürdü? Selja kimdir İdol katili?

14.03.2022
Selja kimdir? Gerçek mi? Selja Olayı nedir? Selja nereli, Selja Fotoğrafları? Selja hangi idolleri öldürdü? Selja kimdir İdol katili?

Selja kimdir? Selja Olayı nedir? Selja nereli, Selja Fotoğrafları ve Selja hangi idolleri öldürdü? İdol katili Selja kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Selja kimdir? Selja Olayı nedir? Selja nereli, Selja Fotoğrafları ve Selja hangi idolleri öldürdü? İdol katili Selja kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Selja, gururundan taviz vermeyerek daha da ileri gitmek istediğini söyledi ve ARMY gibi diğer zayıf fandomlara da saldırdı. Koreaboo ve Allkpop haber sitelerinde büyük grupların fandomları ile de tartıştı. Venny ve Rap Monster ile ilgili olan söylentiyi yayan kişi, Selja olduğunu Allkpop’un detayları burada. Selja kimdir? Gerçek mi? Selja Olayı nedir? Selja nereli, Selja Fotoğrafları? Selja hangi idolleri öldürdü? Selja kimdir İdol katili?

K-popu duydunuz mu?

K-pop, Güney Kore kökenli bir pop müzik türüdür. K-pop, geleneksel Kore müziğinin yanı sıra pop, deneysel, rock, caz, gospel, hip hop, R&B, reggae, elektronik dans, folk, country ve klasik müzik gibi müzik türlerinden ilham alır. 26 Mart 2017 günü Selja isimli bir hater BTS’in konserine vip bölümünde bilet aldığını silahının olduğu ve Jimin sahneye çıkı Lie’ı söylerken onu öldüreceğini söylemiş ve BTS’in Birazliya’da bir vakit Jungkook’un bir kıza tecavüz ettiğini söylemiştir. Selja sadece twitterda kalmadı. Kore haber kanalları kızın haberini yaptı ve Jimin ve ailesi olayı öğrendi. Jin Jimin’in yanında olduğunu gösterdi ve jimin ile aynı kıyafetleri giyindi.

Selja isimli bi hater BTS’in konserine vip bölümünden bilet aldığını, elinde silah olduğunu ve Jimin sahneye çıkıp Lie’ı söylerken onu öldüreceğini; Jungkook’un, BTS’in Brezilya’ya gittiği vakit bi kıza tecavüz ettiğini söyledi. Öncelikle Selja Estonya’lı. Güney Kore’deki fandom kültüründe idol, bir grubun üyesi olarak veya solo olarak K-pop alanında çalışan bir ünlüdür. K-pop idolleri, altında üretildikleri yıldız sistemi ve görseller, müzik, moda ve dansın bir karışımını temsil etme yetenekleri ile karakterize edilir.

Selja, gururundan taviz vermeyerek daha da ileri gitmek istediğini söyledi ve ARMY gibi diğer zayıf fandomlara da saldırdı. Koreaboo ve Allkpop haber sitelerinde büyük grupların fandomları ile de tartıştı. Venny ve Rap Monster ile ilgili olan söylentiyi yayan kişi, Selja olduğunu Allkpop’un haberinde görebilirsiniz.

Güney Koreli ünlü grup SHINee’nin yıldızı Kim Jonghyun, Seul yakınlarında yer alan evinde ölü bulundu. Karbonmonoksit zehirlenmesi yaşadığı tespit edilen şarkıcının, hem Türkiye’deki hem de dünyadaki hayranları yasa boğuldu.

Güney Koreli ünlü şarkıcı ve oyuncu Sulli’nin ölüm haberini paylaşmıştık sizlerle geçtiğimiz günlerde, biliyorsunuz.

Sulli’nin ölümünün ardından bazı yeni gelişmeler yaşandı. Bu süreçten haberdar olabilmeniz için sizlere gelen yeni bilgileri aktarmaya çalışacağız. Öncelikle Sulli’nin otopsi sonucundan başlayalım. Biliyorsunuz, yapılan ilk incelemede polisin karşılaştığı bulgular Sulli’nin intihar ettiğine işaret ediyordu. Ancak polis cinayet ihtimalini de düşünerek Sulli’nin cansız bedenine otopsi yapılmasını istemişti.

Yapılan otopsinin ilk bulguları Sulli’nin intihar ettiğini destekler nitelikte. Polis ayrıca eve zorla girildiğine dair bir ipucu olmadığını, Sulli’nin bedeninde de herhangi bir zorlama/darp izine rastlanmadığını belirtti. Sulli’nin intihar etmeden önce uyuşturucu madde kullanıp kullanmadığına dair bir açıklama yapılmadı ancak polisin kısa süre içerisinde soruşturmayı bitirmeyi planladığı biliniyor. İkinci gelişmemiz, Sulli’nin uzun bir süredir menajeri vasıtasıyla SM Entertainment yöneticilerinden kendisine siber zorbalık yapanlara karşı yaptırım uygulamalarını istemiş ama reddedilmiş olması.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Selja kimdir? Selja Olayı nedir? Selja nereli, Selja Fotoğrafları ve Selja hangi idolleri öldürdü? İdol katili Selja kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.