Semicenk kimdir nerelidir? gerçek adı ne? Şarkıcı Semicenk (Cenk Baş) kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne?

12.12.2022
Semicenk kimdir nerelidir? gerçek adı ne? Şarkıcı Semicenk (Cenk Baş) kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne?

Semicenk kimdir, gerçek adı ne? Şarkıcı Semicenk (Cenk Baş) kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne? Semicenk kimdir? Semicenk Nerelidir? Semicenk gerçek adı? Semicenk ne demek? Semicenk Boyu kaç cm?

Semicenk’in gerçek ismi ‘Cenk Baş‘ ‘tır. Semicenk 2019 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmada yarı finale kadar çıkmıştır. O Ses Türkiye programında Hadise’nin takımında yer almıştır.

Semicenk’in gerçek adı Cenk Baş’tır. Aslen Ordulu’dur.

2019 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Yarışmada Hadise’nin takımında yer almıştır. Başarılı bir performans göstererek yarı finale kadar ilerlemiştir. Söz ve müziği kendisine ait olan Düşer Aklıma parçası ile dikkatleri çekmiştir.

8 Aralık 2021 tarihinde paylaştığı şarkı kısa bir sürede Youtube’da 20 milyondan fazla dinlenmiştir.

instagram.com/semicenk

tiktok.com/@semicenkofficial

Semicenk’in gerçek ismi ‘Cenk Baş’ ‘tır. Semicenk 2019 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmada yarı finale kadar çıkmıştır.

O Ses Türkiye programında Hadise’nin takımında yer almıştır. Birçok başarılı parçanın sahibi olan Semicenk’in Youtube’da şarkıları milyonlarca kez dinlenmiştir.

Semicenk en son 6 Mayıs 2022 tarihinde “Herkes Gibisin” parçasını çıkartmıştır. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Semicenk’in İnstagram’da 123 bin takipçisi bulunmaktadır.