Semra Güzel’in Eşi Mülhan Tümer Kimdir? Mülhan Tümer Kimdir, kaç yaşında?

27.06.2022
Semra Güzel’in Eşi Mülhan Tümer Kimdir? Mülhan Tümer Kimdir, kaç yaşında?

Semra Güzel’in Eşi Mülhan Tümer Kimdir? Mülhan Tümer Kimdir, kaç yaşında?

Beyaz TV’de ekrana gelen ‘Yaşama Dair’ programını sunan Semra Güzel, Mülhan Tümer ile dünya evine girdi. Geçtiğimiz haftalarda MT Hukuk kurucusu Avukat Mülhan Tümer ile İzmir’in Urla ilçesinde aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanmıştı. Geçtiğimiz hafta nikah masasına oturan Semra Güzel ve Mülhan Tümer, hafta sonu Beylerbeyi Gül Sultan Yalısı’nda düğünlerini yaptı. Işık saçan düğünde çiftin aile üyeleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

Güzel sunucu ve oyuncu Semra Güzel ile evlenen Mülhan Tümer’in tanınan bir avukat olduğunu ve MT Hukuk kurucusu olduğunu biliyoruz.

Semra Güzel, 1988 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümü’nden diplomasını aldı. Daha sonra Almanya’ya giderek Hamburg’da Drama Eğitimi aldı. Oyunculuk eğitiminin haricinde Longtimeliner Elite Linergist ve Alster Kozmetikschule’de Suzan Klein’dan güzellik uzmanlığı eğitimi aldı ve bir süre eğitmenlik yaptı.Aynı süreçte Almanya’da radyo programcılığı ve televizyon programcılığı da yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra Craft Tiyatro’da oyunculuk eğitimine devam etti.Kariyerine ilk olarak Alemin Kıralı dizisinde rol alarak adım atan Semra Güzel, daha sonra Zengin Kız Fakir Oğlan, Hıyanet Sarmalı, Home Ofis ve Kervan 1915 isimli önemli sinema filmi ve dizilerde rol aldı.Genç oyuncu, Şevkat Yerimdar dizisi kadrosunda ‘Sanem’ karakterine hayat verdi.