Sena Mia Kalıp Kimdir? Senamiaonline kimdir? Senamiaonline Kaç Yaşında?

04.03.2024
Sena Mia Kalıp Kimdir? Senamiaonline kimdir? Senamiaonline Kaç Yaşında?

Sena Mia Kalıp Kimdir? Senamiaonline kimdir? Senamiaonline Kaç Yaşında? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sena Mia Kalıp Kimdir? Senamiaonline kimdir? Senamiaonline Kaç Yaşında? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Sosyal medyada Senamiaonline kullanıcı adı ile kendini duyuran, günümüzde 24 yaşında olan Sena Mia Kalıp 2000 yılında dünyaya gelmiştir.

Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Eğitimini Özyeğin Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Serdar Ortaç’ı çok sevmektedir. Aynı zamanda TikTok, Instagram fenomenidir. Instagram’da senammiaonline ismiyle paylaşımlarına devam eden Sena Mia Kalıp’ın bu mecrada 269K takipçisi bulunmaktadır. Kariyerine Icon Talent Management ajansına bağlı olarak devam etmektedir. Daha önce Ruhun Duymaz dizisinde rol almıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Sena Mia Kalıp Kimdir? Senamiaonline kimdir? Senamiaonline Kaç Yaşında? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.