Sena Pehlivan kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler

14.01.2024
Sena Pehlivan kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler

Sena Pehlivan kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler? Sena pehlivan linkedin? Sena Pehlivan oyuncu? Sena Pehlivan instagram Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sena Pehlivan kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle. Genç Dizi Oyuncusu Sena Pehlivan Kimdir?

@senapehlivan_ kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Karabük Kapullu doğumlu genç oyuncu Sena Pehlivan 2018 yılında “Bir Deli Rüzgar” dizisiyle oyunculuk kariyerine ilk adımını atttı. Aslen Karabüklü olan oyuncu Sena Pehlivan, İstanbul Gelişim Üniversitesi Ondyoloji Bölümü’nden 2020 yılında mezun olmuş, bunun ardından Atatürk Üniversitesi, Çocuk Gelişimi Bölümü’ndeki Onlisans eğitimini 2022 yılında tamamlamıştır.

Genç Oyuncu, Bir Deli Rüzgar Dizisinde gösterdiği Başarılı Performans ile dizi yapımcıların hemen dikkatini çekmeyi başardı. 2019 Yılında “Her Yerde Sen” dizisinde de rol alarak başarısını perçinleyen Sena Pehlivan, Burak Akbaş Menejerlik Şirketi’yle çalışıyor.

Karabüklü Genç Oyuncu Sena Pehlivan “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?”, “Hava Muhalefeti”, “Senden Daha Güzel”, “Mucize Doktor” , Cem Yılmaz ile Opet reklamları gibi projelerde de boy gösterdi.Şu an rol aldığı “Rüzgarlı Tepe” dizisi hafta içi her gün 21:15’te Kanal 7’de yayınlanıyor.

Sena Pehlivan, Ondyoloji ve Dil Konuşma Uzmanı olarak görev yapmıştır. Burak Akbaş Menejerlik Şirketi ile çalışmalarını sürdüren oyuncu, 2018 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Sena Pehlivan kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler? Sena pehlivan linkedin? Sena Pehlivan oyuncu? Sena Pehlivan instagram sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.