Serdar Acarhoroz kimdir? Nerelidir? Serdar Acarhoroz Bursa ne iş yapar? Serdar Acarhoroz dolandırma?

12.12.2022
Serdar Acarhoroz kimdir? Nerelidir? Serdar Acarhoroz Bursa ne iş yapar? Serdar Acarhoroz dolandırma?

Serdar Acarhoroz kimdir? Nerelidir? Serdar Acarhoroz Bursa ne iş yapar? Serdar Acarhoroz dolandırma? Serdar Acarhoroz ne iş yapıyor?

2021 yılında gündeme gelen Serdar Acarhoroz Bursaspor başkan adaylarından Serdar Acarhoroz, kulübün elektrik borçlarını üstlendi ve hayli gündem konusu oldu o dönem.

Taraftarı sevindiren haberin geldiği o gün Acarhoroz’un yeşil – beyazlıların ödemekte güçlük çektiği ve takımda pek çok kez krize sebep olan toplam 4 milyon 481 bin liralık borcunu çek karşılığı taksitlendirerek ödeyeceği belirtildi.

Bursalı işadamı Serdar Acarhoroz, 7 kuşak Bursalı ve kendi değimiyle 200 yıllık Bursalı bir ailenin ferdi.

Bu açıklamalardan sonra başkan olamamıştır.

Bursaspor başkanı Ömer Furkan Banaz’dır.

16 Mayıs 2022 günü Bursaspor Başkanı Ömer Furkan Banaz, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Başkan Banaz, “Bursaspor’un 1 milyar TL’yi aşkın borcu var. Küme düşse de var, kalsa da var. 3-5 kişinin bir araya gelerek çözeceği bir problem değil.

Ömer Furkan Banaz kimdir?

Ömer Furkan Banaz, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BURFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili‘dir.

Bursaspor 57. Olağanüstü Genel Kurul’u TOFAŞ Spor Salonu’nda 490 genel kurul üyesinin katılımıyla gerçekleşti. Kongrede tek aday olması nedeniyle oylamanın açık oylama ile yapılıp yapılmayacağı Divan Kurulu tarafından oylamaya sunuldu, oybirliğiyle kabul edildi.

Genel Kurul Geçici Divan Başkanı İlhan Parseker, tek başkan adayı Ömer Furkan Banaz ve yönetim kurulu listesini üyelere tek tek okumasıyla açık oylamaya geçildi. Ömer Furkan Banaz oy çokluğu ile Bursaspor Kulübünün başkanı seçildi. Peki, Ömer Furkan Banaz kim?

Ömer Furkan Banaz kimdir? Ömer Furkan Banaz kaç yaşında mesleği

Ömer Furkan Banaz, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BURFAŞ’ın Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir. Banaz’ın özel hayatı ve kariyerine ilişkili ayrıntılı bilgi ise şimdilik bilinmiyor. Konu hakkında detaylara ulaştıkça haberlerimize ye vereceğiz.