Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir? Kaç Yaşında? Serdar Kelleci Hangi Takımlı?

05.07.2022
Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir? Kaç Yaşında? Serdar Kelleci Hangi Takımlı?

Serdar Kelleci Kimdir, Nerelidir? Kaç Yaşında? Serdar Kelleci Hangi Takımlı?

Serdar Kelleci baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir’dir. Evli ve bir çocuk babasıdır. Serdar Kelleci baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir’dir. Evli ve bir çocuk babasıdır. Spor yorumcusu Serdar Kelleci, Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. İş kariyerinin öncesi futbolculuğa, yada bir kulüp geçmişine dayanmamaktadır. Uzun yıllar ekonomi sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda 35 yıllık bir futbol geçmişi vardır.

Spor yorumcusu Serdar Kelleci, Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. İş kariyerinin öncesi futbolculuğa, yada bir kulüp geçmişine dayanmamaktadır. Uzun yıllar ekonomi sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda 35 yıllık bir futbol geçmişi vardır.

Daha önce TGRT, ON4 TV gibi kanallarda ekranlarda izleyenlerin karşısına çıkan Serdar Kelleci, şuanda A Spor kanalında yer almaktadır. Sabah Sporu programında Çiğdem Ceylan, Setenay Cankat gibi isimlerle programı sürdürmektedir. Ara ara Son Sayfa programına çıkmaya başlayan Kelleci, Haldun Domaç ve diğer spor yorumcuları ile ekranlara çıkmaktadır.
A Spor ekranlarında Skorbord programında Aykut İnce’nin moderatörlüğünde Ahmet Akcan ile birlikte spor yorumları beğenilerek izlenmektedir. Daha önce TGRT, ON4 TV gibi kanallarda ekranlarda izleyenlerin karşısına çıkan Serdar Kelleci, şuanda A Spor kanalında yer almaktadır. Sabah Sporu programında Çiğdem Ceylan, Setenay Cankat gibi isimlerle programı sürdürmektedir. Ara ara Son Sayfa programına çıkmaya başlayan Kelleci, Haldun Domaç ve diğer spor yorumcuları ile ekranlara çıkmaktadır.

A Spor ekranlarında Skorbord programında Aykut İnce’nin moderatörlüğünde Ahmet Akcan ile birlikte spor yorumları beğenilerek izlenmektedir. Serdar Kelleci’nin kaç yaşında olduğu, doğum tarihi bilgisini kısa zamanda ekleyeceğiz.

Spor yorumcusu Serdar Kelleci, anne tarafından Eskişehirli olduğu için tahmin ediyoruz Eskişehirspor takımlıdır.