Serdar Kılıç Eşi Sinem Kılıç ve Çocuğu Kimdir? Sinem Kılıç kaç yaşında, ne iş yapar? Serdar Kılıç evli mi?

30.10.2023
Serdar Kılıç Eşi Sinem Kılıç ve Çocuğu Kimdir? Sinem Kılıç kaç yaşında, ne iş yapar? Serdar Kılıç evli mi?

Serdar Kılıç’ın eşi Sinem Kılıç kimdir? Sinem Kılıç Serdar Kılıç eşi ve çocuğu? Serdar Kılıç namaz kılıyor mu? Alevi mi? Serdar Kılıç Sivas’ın neresinden? Serdar Kılıç nerede yaşıyor? Serdar Kılıç Eşi ve Çocuğu Kimdir? Serdar Kılıç Kimdir?

Serdar Kılıç son yıllarda özellikle Doğadaki İnsan isimli program ile adından söz ettirmektedir. Başarılı isim, günümüz itibariyle Doğa Bilimci, Eğitmen ve motivasyon konuşmacısı, günümüzün Evliya Çelebisi olarak adlandırılmaktadır. Öğretim Görevlisi, Eğitmen, İş Adamı, sporcu, yazar, tv yapımcısı ve sunucu kimliği ile tanınmaktadır. Serdar Kılıç 1969 yılında dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Karapapak Türklerinden, Sivas doğumludur. Serdar Kılı. 1.90 m boyundadır ve 85 kilodur Serdar Kılıç Karapapaklar Gürcistan’da Kvemo Kartli, Azerbaycan’da Kazah, İran’da Sulduz, Kuzey Kafkasya’da Derbent, Türkiye’de ise genellikle Kuzeydoğu Anadolu’da yaşayan Azerbaycan Türklerini oluşturan etnik boylardan birisi olarak bilinir.

Cross Country Kayak eğitimi, 1980-1989 yılları arasında Temel Hayatta Kalma Eğitimleri, Kampçılık ve İzcilik gibi faaliyetlerde bulunmuştur. Üniversite eğitimine ODTÜ Jeoloji Mühendisliğinde devam ederken bölüm değiştirmiş ve Beden Eğitimi bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. Spor Organizasyonu ve yönetimi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Daha sonra Haliç ve Marmara Üniversitesi gibi öğretim kurumlarında öğretim görevlisi olarak görev almıştır.

Daha bir çok kurumun organizasyon kuruculuğunu üstlenen Serdar Kılıç 2014 senesinde TRT Haber kanalında Doğadaki İnsan isimli program ile yayın hayatına başlamıştır.

Bir röportaj’da henüz 12 yaşında iken dedesi ile birlikte Kurt izlerini takip etmeye başladığını belirtmiştir. Büyüklerinden hikayelerini dinlemiş, nerede ve nasıl yaşadıklarını öğrenmeye çalışmıştır.

Ayrıca çocukların özellikle baba ile değil, dede ile büyümeleri gerektiğini aktarmıştır. Geçmiş ile günümüz arasında uzun bir ağ olduğunu, bu bağın ise dede ve ninesi ile kapatılabileceğini söylemiştir. Doğa ve toprağı tanıdıkça onu daha çok sevmiş, hayatının nerede ise üçte birini doğada geçirmiştir.

Serdar Kılıç’ın oğlu Tibet Kılıç’tır. Eşi ise Sinem Kılıç‘tır. Serdar Kılıç 3 Haziran 1969 tarihinde doğmuştur ve 2021 yılını esas alırsak 51 yaşındadır. Serdar Kılıç ve eşi hakkında internette araştırma yaptığınızda iki kişiye rastladık. Evet bunlardan 1i Büyükelçi Serdar Kılıç’ın eşi Sinem Kılıç ve bir diğer 1i ise Psikolog Tuba Kılıç lakin ikisi de Serdar Kılıç’ın eşi değildir. Serdar Kılıç’in eşi hakkında bilgi edinirsek burayı güncelleyeceğiz. Serdar Kılıç’ın bugün 15 yaşında olan ve adını Tibet koyduğu bir oğlu bulunmaktadır.

Sinem Kılıç Serdar Kılıç eşi ve çocuğu kimdir?

Serdar Kılıç’ın oğlu Tibet Kılıç’tır. Eşi ise Sinem Kılıç‘tır

Fotoğraf notu: Elektriğin olmadığı bu Masai köyünde ne ağlayan bir çocuk ne de birbirine kötü davranan insanlar gördüm. Uyudukları evlerin en büyüğü 15 m2 den daha geniş değil. Terk edilmiş termit yuvalarının toprağı, fil dışkısı (yoksa kendi besledikleri evcil hayvan dışkısı), sabahları toplanan inek idrarı ve biraz ot ile karıştırılarak harç yapılıyor ve ana iskelete (bir çeşit kaktüs ağacından elde edilen malzemelerle yapılan) sıvanıyor. Çatı ise çalı (sıtma kovucu tür) ve otlarla eğim verilerek örtülüyor. Evin içindeki yaşam alanına girersem belgesel bitmez-:). Bütün gece km lerce uzakta dans edip şarkı söyleyen küçük, büyük çocuklar ve kadınların sesi arada esen rüzgarla taşınıp kulağıma eşsiz bir müzik gibi geldi. Küçük şeylerle insanların mutlu olduğunu görmek çok güzel! Hepinize, hayatınızı zenginleştirecek küçük şeyler keşfetmeniz dileklerimle. Dağlardan selam olsun! “In this Masai village where there is no electricity, I saw neither a crying child nor people who behave badly to each other. The largest of the houses they sleep in is not wider than 15 m2. The soil of the abandoned termite nests, the elephant’s feces (or the pet feces), is mixed with the cow’s urine collected in the morning and with some grass, and the mortar is made and plastered to the main skeleton (made with the materials obtained from a kind of cactus tree). The roof is covered with bushes (malaria repellent species) and grass. If I enter the living space inside the house, the documentary does not end. The sound of small, older children and women dancing and singing all night and night, sounded like a unique music. It’s so nice to see that people are happy with little things! I wish you all the little things to enrich your life. Greet from the mountains! Photo credit by @abyss70