Avukat Şeyda Yıldırım kimdir? Şeyda Yıldırım Kaç Yaşında? Şeyda Yıldırım Avukat Kurtlar Vadisi?

18.06.2022
Avukat Şeyda Yıldırım kimdir? Şeyda Yıldırım Kaç Yaşında? Şeyda Yıldırım Avukat Kurtlar Vadisi?

Şeyda Yıldırım kimdir? Şeyda Yıldırım aslen nereli? Şeyda Yıldırım Kaç Yaşında? Şeyda Yıldırım Avukat Kurtlar Vadisi? Şeyda Yıldırım kiminle evli? Avukat Şeyda Yıldırım nereli? Şeyda Yıldırım avukatlık BÜROSU?

Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Avukat Şeyda Yıldırım kimdir? Şeyda Yıldırım Kaç Yaşında? Şeyda Yıldırım Avukat Kurtlar Vadisi? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

Şeyda Yıldırım, Kurtlar Vadisi dizisinde ‘avukat Elif’in de ilham kaynağı olarak biliniyor. Yıldırım, cezaevinde evlenen Sedat Peker’in de nikah şahitleri arasında yer almıştı. Kurtlar Vadisi’nin unutulmaz karakterleri arasında yer alan Elif Eylül, Süleyman Çakır’ın avukatlığını yaparak onu hapisten kurtarmış böylece saygısını kazanmıştı. Adalet için cesurca savaşmış ve vadide “Avukat Kız” olarak adını duyurmuştu.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Avukat Şeyda Yıldırım kimdir? Şeyda Yıldırım Kaç Yaşında? Şeyda Yıldırım Avukat Kurtlar Vadisi? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Şeyda Yıldırım Reza Zarrban’ın eşi  Ebru Gündeş’in yanı sıra Seda Sayan’ında avukatlığını üstlenmişti.

Yıldırım’ın yıllar önce verdiği röportajdan kısa bir alıntı:

Şeyda Yıldırım, 1994’te başlamış Alaattin Çakıcı’nın davalarına girmeye. “Ömrüm yettikçe de devam ederim” diyor. Çakıcı ile aralarında aşk ilişkisi olduğu yolunda çıkan haberden sonra en çok annesinin tepki gösterdiğini söylüyor. Bürosunda sorularımızı yanıtlayan Yıldırım, “Bu davalar nedeniyle ailemden tepki alıyorum. Annem hâlâ bunu kabullenmiş değil. Endişe ediyor. Ama herkesin savunma hakkı vardır” diye konuşuyor.

Annesinden çok korktuğunu anlatan Yıldırım, “Ölüm tehditleri gelir ama bunları ciddiye almıyorum. Annem avukat olan babamdan alışkın ama ben kadınım ” şeklinde konuşuyor. Yıldırım, Çakıcı’yla ilişkisi olduğuna dair iddiaları ise şöyle yanıtlıyor: “Türkiye’ye döndüğünde savunmaya hazırlanmak için sürekli görüşmeye gittik cezaevine. Sonra ilişkimiz olduğunu yazan haber çıktı. Annem benimle günlerce konuşmadı.”