Seyfullah Arslantürk kimdir? Nerelidir? Evli mi? Eşi? Tarım Bakanlığı

31.01.2022
Seyfullah Arslantürk kimdir? Nerelidir? Evli mi? Eşi? Tarım Bakanlığı

Seyfullah Arslantürk Tarım ve Orman Bakanlığı? Seyfullah Arslantürk kimdir? Nerelidir? Evli mi? Eşi? Tarım bakanlığı Seyfullah Arslantürk kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Seyfullah Arslantürk kimdir? Nerelidir? Evli mi? Eşi? Tarım Bakanlığı sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı – Seyfullah ARSLANTÜRK olarak yer almaktadır.

Trabzon’un eski milletvekillerinden Erdoğan Bayraktar’ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde danışmanlık görevini yürüten Seyfullah Arslantürk’ün Çevre ve Şehircilik Bakanlığında Yerel Yönetimlerden Sorumlu Daire Başkanlığı görevi de yürüten bir isimdir. YEREL YÖNETİMLER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Listesinde Yönetim Hizmetleri Daire Başkanlığı – Seyfullah ARSLANTÜRK olarak yer almaktadır.

4 Kasım 2023 tarihli güncellemeye göre;

Tarım ve Orman Bakanlığında Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına Cengiz Budan ile Uğur Erdem atandı.

Hayvancılık Genel Müdür Yardımcılığına Emre Gürçay, Personel Genel Müdür Yardımcılığına ise Seyfullah Arslantürk getirildi.

Faruk Fıratoğlu, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, İsmail Bülbül, Tartım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, açık bulunan Başmüfettişliğe ise Müfettiş Merve Nalbantoğlu ve Müfettiş İsmail Serhat Konya atandı.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Seyfullah Arslantürk tarım ve Orman Bakanlığı? Seyfullah Arslantürk kimdir? Nerelidir? Evli mi? Eşi? Tarım bakanlığı sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.