Sezen Ceceli Kimdir? Aslen Nereli, Kaç Yaşında? Sezen Ceceli instagram adresi, Sezen Ceceli Köse kimdir, nereli?

12.12.2022
Sezen Ceceli Kimdir? Aslen Nereli, Kaç Yaşında? Sezen Ceceli instagram adresi, Sezen Ceceli Köse kimdir, nereli?

Muhabir Sezen Ceceli Kimdir? Aslen Nereli, Kaç Yaşında? Sezen Ceceli instagram adresi, Sezen Ceceli Köse kimdir, Sezen Ceceli Köse nereli? Sezen Ceceli Köse Sevgilisi? Sezen Ceceli Köse evli mi? Sezen Ceceli Köse eşi kim?

Sosyal medya da aktif olan, özellikle Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Sezen Ceceli, muhabirlik çalışmalarına TRT Haber bünyesinde devam etmektedir. Tam adı Sezen Ceceli Köse olarak da bilinir.

Sezen Ceceli, TRT muhabiridir. Yüksek lisans eğitimini 2012 yılında Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır.

Sezen Ceceli, ilk olarak TRT’de editör olarak görev almış; Nisan 2015 tarihinden itibaren de TRT’de muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yüksek lisansını ”Çokkültürcülük politikalarından entegrasyon politikalarına geçiş: Hollanda’daki Türkiye kökenli göçmenler üzerine bir inceleme” başlıklı teziyle tamamlamıştır.

Bilindiği kadarıyla Sezen Ceceli, doktora tezini ise ”Almanya’daki Türkiye kökenlilerin Suriyeli göçmenlere yaklaşımı üzerine bir inceleme” üzerine yapmıştır.

Sezen Ceceli Köse evli mi? Sezen Ceceli Köse eşi kim?

Evli olduğu tahmin ediliyor fakat eşinini ismi bilinmiyor.