Sıcak havalar için ideal saç modelleri

Sıcak yaz günleri yaklaşıyor. Sıcak havalarda saçlarınız sizi bunaltıyorsa, birbirinden güzel saç modelleriyle ferahlayabilirsiniz. Sıcak havalar için ideal saç modelleri.

31.03.2020
Sıcak havalar için ideal saç modelleri

Sıcak havalar için ideal saç modelleri

Sıcak yaz günleri yaklaşıyor. Sıcak havalarda saçlarınız sizi bunaltıyorsa, birbirinden güzel saç modelleriyle ferahlayabilirsiniz. ‘Yüksek Topuklar’ ekibi olarak sizlere, sıcak havalar için ideal saç modelleri sunuyoruz.

Yazın sıcağından bunalanlar için çok havalı, pratik ve derli toplu bir saç modelleri var. Klasik at kuyruğunu biraz örgüyle hareketlendirebilirsiniz. Yaz akşamları için, kulak arkası hizasında yapacağınız bir topuz, düşündüğünüzden daha şık olabilir. Kakül düşünüyorsanız; yaz aylarında kakülle uğraşmak biraz zor olabilir. Kakülünüz kısaysa, sprey veya köpük yardımıyla geriye doğru sabitleyebilirsiniz. Kolay ve havalı bir topuz için, saçınızı tek burgu yapın ve saç uçlarını sivri bir tutam halinde bırakın. Eğer saçlarınızı toplamaktan hoşlanmıyorsanız, ıslak görünümlü saçlarla daha taze bir görünüm elde edebilir veya kısa saç modellerine göz atarak saçlarınızda cesur değişikliklikler yapabilirsiniz.

Sıcak havalar için en ideal saç modellerine sayfayı aşağı doğru kaydırarak bakabilirsiniz.

Damla YıldırımTem 29, 2019