Şinasi Yüzbaşıoğlu çocukları, Şinasi Yüzbaşıoğlu çocuğu varmı? Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında? Müge Anlı’nın çocuğu var mı?

20.06.2022
Şinasi Yüzbaşıoğlu çocukları, Şinasi Yüzbaşıoğlu çocuğu varmı? Şinasi Yüzbaşıoğlu kaç yaşında? Müge Anlı’nın çocuğu var mı?

Şinasi Yüzbaşıoğlu, Niğde doğumludur ve 58 yaşındadır. Ankara Polis Koleji ve Polis Akademisi mezunu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 2016-2017 tarihleri arasında Üsküdar Araştırma Amirliği görevinde bulunmuştur. Ardından Adana Emniyet Müdürlüğünde görev almıştır. Çevresinde sevilen, babacan ve dürüst bir insan olarak anılmaktadır.

2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanan Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak görev almaktadır. Bir yıldır Müge Anlı ile birlikte olan Yüzbaşıoğlu, yakındaevlenecektir.

Gündüz kuşağının sevilen ismi Müge Anlı evleniyor. “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı ile uzun yıllardır faili meçhul cinayetlerin ve kayıpların gizemini çözen ve aydınlatan, bunların yanı sıra çok sayıda sosyal sorumluluk projesi ile adından söz ettiren Müge Anlı, bugün yayınlanan bölümde evleneceği yönünde oluşan haberlere son noktayı koydu. Peki Müge Anlı kiminle evleniyor? Güzel sunucu Müge Anlı ne zaman evlenecek?

MÜGE ANLI KAÇ DEFA EVLENDİ, ÇOCUĞU VAR MI?

1999’da evlendiği gazeteci Burhan Akdağ’dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6’da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti.

2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D’de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi’nin magazin müdürlüğünü üstlendi.

2008 yılında Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır.

Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu.

Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

2019 yılında atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

error: Content is protected !!