Sinem Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Sinem Fıstıkoğlu eşi kimdir?

26.11.2023
Sinem Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Sinem Fıstıkoğlu eşi kimdir?

Sinem Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Sinem Fıstıkoğlu eşi kimdir? Simge Fıstıkoğlu eşi ve çocuğu? Simge Fıstıkoğlu, babası Kimdir? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Sinem Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Sinem Fıstıkoğlu eşi kimdir? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

12 Aralık 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Simge Fıstıkoğlu, ilkokulu Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise eğitimini Beyoğlu Anadolu Lisesi’nde aldı ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Ayrıca, 10 yıl boyunca binicilik sporuyla uğraştı.

Simge Fıstıkoğlu’nun babasının adı Edip Mazhar Fıstıkoğlu, annesinin adı ise Güler Fıstıkoğlu’dur. Ayrıca, Sinem Fıstıkoğlu adında bir kız kardeşi bulunmaktadır.

Güzelliği, futbol bilgisi, yorumları ve zekasıyla dikkat çeken Simge Fıstıkoğlu, Elle Decor Dergisi’nde 6 aylık stil editörlüğü deneyimiyle medyaya ilk adımını atmıştır. Görsel basında çalışma isteği nedeniyle 2006 yılı Ağustos ayına kadar Haberturk Televizyonu’nda spor spikeri ve editör olarak görev yapmıştır. Daha sonra 2009 yılında spor müdürü olarak görevine devam etmiş, bu süre zarfında birçok ünlü futbolcu ve teknik direktörlerle röportajlar gerçekleştirmiştir.

İTÜ Moda Ödülleri’nde en şık sunucu ödülünü kazanmış olan Simge Fıstıkoğlu, Ümit Özat ile gerçekleştirdiği “Kadınlar futboldan anlamaz” tartışmasıyla da dikkat çekmiştir. 2009 yılı Ağustos ayında Haberturk Televizyonu Spor Müdürü olarak atanmış ve bu görevine devam etmiştir. Kupa Günlüğü, Futbol Pazar, Burası Haftasonu gibi programlarda sunuculuk yapmıştır.

2011 yılında A Haber’e, 2012 yılında Habertürk’e geçiş yapmış, ardından Show TV ile anlaşarak Yeni 1 Gün Programı’nda haber sunuculuğu yapmıştır. Eylül 2014’te programına son veren deneyimli televizyoncu, farklı kurumlarda spikerlik eğitimleri de vermiştir.

2015 yılında TRT Spor Kanalı’nda Nazenin Tokuşoğlu ile birlikte sunduğu “Topuklu Krampon” isimli Futbol Sohbet Programı ile dikkat çeken Simge Fıstıkoğlu, NTV’de “Simge Fıstıkoğlu’yla Spor Akşamı” ve “Günün İçinden” adlı programları sunmuştur. Ancak, NTV’den 17 Haziran 2020 tarihinde ayrılmıştır. 8 Aralık 2020’de yayın merkezini Bursa’dan İstanbul’a taşınan Olay TV’de “Simge Fıstıkoğlu ile Haftasonu” programını sunsa da, kanalın 25 Aralık 2020’de yayına son vermesi nedeniyle sadece 2 kez program yapabilmiştir. 2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenmiş ve iki çocuk annesidir.

Simge Fıstıkoğlu, bir röportajında Hırvatistan’la oynanan milli maç, Chelsea-Liverpool ve Galatasaray-Bordeaux maçları gibi unutulmaz anılarının olduğunu ifade etmiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Sinem Fıstıkoğlu kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Sinem Fıstıkoğlu eşi kimdir? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Emir Tavukçuoğlu kimdir Simge Fıstıkoğlu boşandı? Simge Fıstıkoğlu Boşandı mı? Simge Fıstıkoğlu Boşanıyor mu? Simge Fıstıkoğlu Kiminle Evli? Simge Fıstıkoğlu Eşi Kim?

2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenmiştir. Ancak çift 2020 senesinde yollarını ayırmıştır. 1982 doğumlu olan Simge Fıstıkoğlu 41 yaşında.

Sinem Çapraz Kimdir? Sinem Çapraz Aslen Nerelidir? Kaç yaşında? Sinem Çapraz eşi kimdir? Sinem Çapraz boşandı mı? Sinem Çapraz Dedesi kim?

13 Haziran 1981’de dünyaya gelmiştir. Yemek kültürü güçlü bir ailede büyüyen Sinem Çapraz’ın dedesi de bir restoran işletmecisidir. Lisans eğitimini Çalışma Ekonomisi Bölümü’nde tamamlayan Sinem Çapraz, bölümüyle ilgili bir meslek sahibi olmayı düşünmediği için aile mesleğinde ilerlemeye karar vermiştir. Bunun üzerine MSA Profesyonel Aşçılık bölümünü bitiren Sinem Çapraz, lüks otellerde stajyerlik yaptıktan sonra aile işletmesinde çalışmalarını sürdürmüştür. Sinem Çapraz aynı zamanda TRT 2 ekranlarında yayınlanan Lezzet Atlası programının da sunucusudur. Gecce Mekan adlı bir haber sitesine verdiği röportaja göre Çerkes kökenli bir ailede büyümüştür.

13 Haziran 1981’de Sakarya’da dünyaya gelen Şef Sinem Çapraz aile mesleğini devam ettirdi. Dedesi de restoran işletmecisi ve şef olan Sinem Çapraz yemek kültürü ve sofra düzenine bağlı bir ailede büyüdü. Bu aile kültürü de onun küçük yaşlarda yemek yapma ve sunma hayalleri kurmasında önemli bir rol oynadı. Çalışma Ekonomisi okuduktan sonra İktisat ile ilgili bir meslek istemediğine karar verip, çocukluk hayalini gerçekleştirmek üzere MSA Profesyonel Aşçılık bölümünü bitirdi.

Sheraton Otelleri ve Ulus Sunset ‘de stajını tamamladıktan sonra aile işletmesinde kariyerine devam etti. Geleneksel yemekleri yeni tekniklerle geliştirerek rafine, kendine özgü reçeteler çıkarttı. 1.5 yıl Do&Co bünyesinde çalıştıktan sonra Çeşme Alaçatı’da kendi Sağlıklı yemek ve içecek işletmesini kurdu. 2 yıl sonra Bein Gurme 5 Şef programını yapmaya başladı. Sonrasında Bein Gurme’de hafta içi her gün Canlı yayın Sunucu şefi oldu. Şu an Youtube kanalı ve tv programlarına devam etmekte. Aynı zamanda Private Cheflik ve danışmanlık yapmaktadır.

Gastronomi dünyasında kendine benimsediği yol Tarladan Masayadır. Kendine özgü reçeteleri mevsiminde, doğal olan ile birleştirmek ve doğayla bir bütün olmaktır. En büyük ilham kaynağı toprak ve doğadır.