Sofi Ömer kimdir? Sofi Ömer nereli ve kaç yaşında?

12.08.2022
Sofi Ömer kimdir? Sofi Ömer nereli ve kaç yaşında?

Justin Bieber, Sofi Ömer’in halay videosunu paylaştı. Kanadalı ünlü şarkıcının yaptığı paylaşım sonrası sosyal medyada gündem olan Sofi Ömer’e teklif yağıyor. Peki Sofi Ömer kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Şarkıları milyarlarca kişi tarafından dinlenen Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, sosyal medyada viral olmuş bir paylaşımı sayfasına taşımıştı. Bieber, Instagram hesabından, “Şemdinlili Sofi Ömer”in halayını paylaşmıştı.Halay müziği yerine rap müzikle kurgulan video, ünlü şarkıcının 253 milyon takipçisine ulaşmıştı.Yıldız şarkıcının paylaşımına binlerce yorum gelince Sofi Ömer videoları da en çok arananlar listesine girmişti.

Sofi Ömer, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde yaşamaktadır. Davet üzerine düğünlerde halay çeken 70 yaşındaki adam düğünlere katılmadan daha önce hayvancılıkla uğraşıyordu.Sofi Ömer, 25 yıldır düğünlerde halay çektiği biliniyor.Sofi Ömer’in daha önceki halay görüntüleri de TikTok kullanıcıları tarafından epey ilgi görmüştü.Sofi ömer’in dansı başka ülkelerde taklit edilmeye başlanarak, akım olmuştu.