Sonay Demiryeri kimdir, kaç yaşında, kaç çocuğu var? Abdurrahim Demiryeri biyografi

05.11.2023
Sonay Demiryeri kimdir, kaç yaşında, kaç çocuğu var? Abdurrahim Demiryeri biyografi

Avukat Abdurahman Demiryeri ile evli olan Sonay Demiryeri sosyal medyada, Burcu Çetinkaya kadar gündem oldu.

Sonay Demiryeri Abdurrahim Demiryeri boşandı mı? Sonay Demiryeri kimdir, kaç yaşında, kaç çocuğu var? Abdurrahim Demiryeri biyografi

Abdurrahim DEMİRYERİ Şanlı Urfa Baro birliğine bağlı Avukattır.

Binlerce takipçisi olan Urfa fenomeni Sonay Demiryeri, bir süre önce eşi Abdurrahim Demiryeri ile sorunlar yaşamış ve boşanmaya kadar gidilmişti. 3 çocuk annesi Sonay Demiryeri boşanma kararı ile takipçilerini üzmüştü.

Sonay Demiryeri, İngilizce öğretmenliği yapmakta olan bir kişidir. 1987 yılında doğmuş ve şu an 35 yaşındadır. Kendisi evli bir bayan ve üç çocuk annesidir. Ayrıca, üç kardeşi vardır; bir ablası ve bir abisi bulunmaktadır. Sonay Demiryeri, Mersin doğumlu olup, şu anda Şanlıurfa’da yaşamaktadır. Eşi, Abdurrahim Demiryeri’dir ve çocukları şunlardır: Dizdar Demiryeri, Ahad Demiryeri ve Dağhan Demiryeri. Sonay Demiryeri’nin evlilik tarihi 12 Ağustos 2013’te nişanlandığı, 20 Eylül 2013’te kına gecesi düzenlediği ve 22 Eylül 2013’te de evlendiği mutlu bir aile yaşamı vardır. Ayrıca, sosyal medya takipçileri için bir örnek kişi olarak kabul edilir.

Şanlıurfa’da, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı alarak mahkemeye kadar giden sosyal medya fenomeni Sonay Demiryeri, boşanmak vazgeçti.