Su Tihonova kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Su Tihonova Türk mü?

17.04.2022
Su Tihonova kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Su Tihonova Türk mü?

Su Tihonova kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Su Tihonova Türk mü? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Su Tihonova kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Su Tihonova Türk mü? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun netbilge bilgiler sizlerle.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ismi ön plana çıkan Su Tihonova 1998 yılında doğmuştur ve 1 Kasım 2023 itibariyle 25 yaşındadır. Kendisi @sutihonova_ kullanıcı adı ile instagramda bulunur ve 110 bin takipçisi vardır 1 Kasım 2023 itibariyle. TikTok’ta ise sutihonova_ ismiyle paylaşımları bulunan Su Tihonova’nın 1.8 M takipçisi bulunmaktadır.

Su Tihonova Rusya’da doğmuş ve büyümüştür. Aslen Rusyalıdır. Yaşamını İzmir’de sürdürmektedir. Burcu ikizlerdir.

Sevgilisi olmadığını söylemiştir. Eğitimini Ege Üniversitesi’nde sürdürmektedir.

Galatasaray taraftarıdır. Boyu 163 cm’dir. Kendisinin orjinalde yani boyasız hali ile bilindiği kadarıyla Saçları kumral gözleri kahverengidir.

En sevdiği yemeğin bir röportajında çiğ köfte olduğunu söylemiştir. En sevdiği rengin mor olduğunu söylemiştir. Merak edenler ve soranlar için Annesinin yarı Rus, yarı Türk, babasının ise yarı Türk, yarı Kırgız olduğunu söylemiştir.

Estetiğin var mı sorusuna yok artık şeklinde cevap vererek tamamen doğal bir güzelliğe sahip olduğunu söylemiştir.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, net bilge olarak Su Tihonova kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Su Tihonova Türk mü? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Su Tihonova boyu

163 cm boyundadır.

Su Tihonova kilosu

45 Kg ağırlığındadır.

Su Tihonova ayak

Sol ayaktır.

Su Tihonova burcu

Burcu ikizlerdir.

error: Content is protected !!