Suat Suna kiminle evli, eşi Burcu Balkanlı kimdir? Burcu Balkanlı kaç yaşında, nereli?

02.11.2023
Suat Suna kiminle evli, eşi Burcu Balkanlı kimdir? Burcu Balkanlı kaç yaşında, nereli?

Suat Suna eşi Burcu Balkanlı kimdir? Burcu Balkanlı kaç yaşında, nereli? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Suat Suna kiminle evli, eşi Burcu Balkanlı kimdir? Burcu Balkanlı kaç yaşında, nereli? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

2007 yılında askerliğini yaptı. İlk evliliğini 1997 yılında Sunucu Melike Öcalan’la yapan ve mart 2008 de boşanan Suat Suna, 6 haziran 2012 tarihinde Burcu Balkanlı ile evlendi.

Burcu Balkanlı kimdir? Burcu Balkanlı kaç yaşında, nereli? Burcu Karaman Suna kimdir? Çocukları kim? Kaç yaşında?

Suat Suna ve Melike Öcalan neden ayrıldı sorusuna Bizimki aşk üzerine kurulu bir ilişkiydi. Aşk bitince ilişkimiz bitti. İkimiz de saygıya önem veririz. Saygı bitmesin birbirimizi yıpratmayalım diye evliliği bitirmeye karar verdik.” yanıtını vermişlerdi.

06.06.2012 günü Şarkıcı Suat Suna, ikinci evliliğini Burcu Balkanlı ile yaptı. Suna ve Balkanlı çifti Baltalimanında bulunan Portaxe adlı mekanda yaklaşık 400 kişinin katıldığı düğünle yaşamını birleştirdi. Gecede Suna’yı Kayahan – İpek Açar, Ata Demirer, Özge Borak, Şahan Gökbakar ve Murat Evgin yalnız bırakmadı. Çift ilk danslarını Suat Suna’nın Balkanlı için yazdığı, “Senden Başka” isimli şarkısıyla yaptı. Daha sonra sahneye ise Kayahan çıktı. Kayahan sahneye çıkarken yanında kızı Aslı Gönül de vardı. Uzun süredir gözlerden uzak bir hayat süren Suat Suna, yedi yaşındaki kızı Neva ile objektif karşısına geçti. 46 yaşındaki ünlü şarkıcının paylaşımı, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Burcu Balkanlı ile mutlu bir evlilik sürdüren iki çocuk babası şarkıcı Suat Suna, sosyal medya hesabından yayınladığı mutlu aile pozlarına bir yenisini daha ekledi. Yedi yaşındaki kızı Neva ile çekilen fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sunan ünlü sanatçı, gönderisine; “Neva’mla ben… Baba-kız…” notunu düştü.

Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Suat Suna kiminle evli, eşi Burcu Balkanlı kimdir? Burcu Balkanlı kaç yaşında, nereli? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Suat Suna ve Burcu Balkanlı düğünün ortasında basın mensuplarına poz verdikten sonra sorularını yanıtladı. “Heyecanlı mısınız?” sorusuna Suat, “Mutluluk var. Heyecan yapıyla alakalık… Sevgi ve mutluluk var. Her şey güzel” derken Balkanlı, “Çok mutluyum” diye konuştu. Kayahan’ın nikaha katılmasıyla ilgili Suna, “Kendisi manevi babam gibi burada olmalıydı. İyi ki geldi” diye konuştu. Eşi Balkanlı için yazdığı “Senden Başka” şarkısı için Suna, “Bu geceye özel bir şey yapmak istedim. Dans edeceğimiz parçayı kendim söylemek istemiştim” şeklinde konuştu.

“Nasıl evlenme teklifi ettiniz?” sorusuna Suna, “Sürprizli bir evlenme teklifi olmadı. Benim için evlenmek sürprizdi. Hiç düşünmediğim bir şeydi. Burcu hanım gibi birdenbire hayatımı adapte edeceğim biriyle karşılaşınca yeniden evlenmenin doğru olacağını karar verdim. İyi ki böyle yapıyorum” dedi. Bir muhabirin “Suat Suna romantik midir?” demesine Balkanlı, “Bir tanedir o” diyerek eşine sevgisini gösterdi. Balayı için sürpriz yapacağını söyleyen Suna, “ªimdi söylemeyeyim. Yoksa sürprizi kaçar” diyerek balayını yerini söylemedi.