Şule Aydın kim? Şule Aydın kiminle evli? Eşi kimdir? Şule Aydın biyografi

25.06.2022
Şule Aydın kim? Şule Aydın kiminle evli? Eşi kimdir? Şule Aydın biyografi

Şule Aydın Kimdir? Şule Aydın kim? Şule Aydın kiminle evli? Eşi Kimdir? Şule Aydın Biyografi

Şule Aydın gazeteci yazardı. Turizm konusunda birçok kitabı bulunmaktadır. Şule Aydın, gezi, turizm, gezi rehberleri kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Kriz ve Stres Yönetimi, Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi, Turizmde Güncel Konu ve Eğilimler olarak sayılabilir. Şule Aydın Halk Tv’de yayın yapan gazeteci ve televizyon sunucusudur.

Emek verdiğim kanalıma döndüğüm için mutlu,o kadar da üzgünüm.Size başka bir kuşakta merhaba diyecektim ama son yaşananları biliyorsunuz.

Yarın ana haberde birlikteyiz ‘şimdilik’ Diliyorum çok şeyi birlikte omuzladığımız @OzlemGurses bir an önce ekranına döner ve sorun çözülür? şeklinde geri dönüşü ile hayli konuşulmuş bir isimdir.

Şule Aydın, Halk TV’deki programının Ekim 2020 itibariyle sona erdiğini belirtmiş ve ”Her gün saat 13’te size merhaba dediğim Halk TV ile yollarımız ayrıldı.

İzleyen herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer vermiştir.

Başarılı sunucu Şule Aydın, daha sonrasında ise yeniden Halk TV’deki programına devam etmiştir.

Şule Aydın 25 Mart 2022 itibariyle Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ”yaklaşık 2 yıl önce ayrılan yollarımız yeniden kesişti ve artık Halk TV’deyim. Dün olduğu gibi bugün de sesi kısılan herkese ses olmak için yeniden merhaba diyorum” ifadelerine yer vermiştir. Eşi Levent Yalçın’dır.

Şule Aydın Halk Tv’de yayın yapan gazeteci ve televizyon sunucusudur. Emek verdiğim kanalıma döndüğüm için mutlu,o kadar da üzgünüm.Size başka bir kuşakta merhaba diyecektim ama son yaşananları biliyorsunuz. Yarın ana haberde birlikteyiz ‘şimdilik’ Diliyorum çok şeyi birlikte omuzladığımız @OzlemGurses bir an önce ekranına döner ve sorun çözülür? şeklinde geri dönüşü ile hayli konuşulmuş bir isimdir.

Şule Aydın, gezi, turizm, gezi rehberleri kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Kriz ve Stres Yönetimi, Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi, Turizmde Güncel Konu ve Eğilimler olarak sayılabilir.

Halk TV’ de sunuculuk yapan Şule Aydın, bir dönem Halk TV ile yollarını ayırmıştı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından tekrar Halk TV’ de başladığını duyuran ünlü gazeteci ve sunucu hakkında araştırmalar yapılıyor.

Şule Aydın, Gezi & Turizm, Gezi Rehberleri kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Kriz ve Stres Yönetimi, Turizm İşletmelerinde Çalışan İlişkileri Yönetimi, Turizmde Güncel Konu ve Eğilimler olarak sayılabilir.

Şule Aydın instagram kullanıcı adı: aydinsule1

Twitter’da @aydinsule1 kullanıcı ismi ile bulunur ve aktiftir.

Kendi ismi ile Youtube kanalı vardır ve 70 bin abonesi vardır.

YouTube kanalı hakkında bölümünde aşağıdaki ifadeler yer alır.

Açıklama Boyun eğmeyen haberciliği birlikte büyütmek için sansürsüz konuşalım.

Yayınlara ben de destek olmak istiyorum derseniz:

Haber ve bilgi paylaşımı için yazar.

Gazeteci Şule Aydın, geçen yıl Ekim ayında Halk TV ile yollarını ayırmıştı. Aydın, yeni adresini, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Şule Aydın kim? Şule Aydın kiminle evli? Eşi kimdir? Şule Aydın biyografi