Fenomen Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şule Kayatürk eşi ne iş yapıyor?

Sosyal medyada gösterişli hayatını sergileyen Şule Kayatürk, Sulemsi adıyla tanınıyor. Kayatürk’ün 26 yaşında sahip olduğu servet ise dudak uçuklatıyor.

02.11.2023
Fenomen Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şule Kayatürk eşi ne iş yapıyor?

Şulemsi Kaya Türk Eşi Yasin Türk kimdir? Şulemsi Eşinden Boşandı mı ? Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şule Kayatürk eşi ne iş yapıyor? Soruları Arama motorlarında ve netbilge adresinde merak ile araştırılmaya devam ediyor. Bizlerde (netbilge.com) sizin için Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şule Kayatürk eşi ne iş yapıyor? sorularının yanıtlarını araştırıp derledik, buyurun Net Bilge bilgiler sizlerle.

instagramda @sulemsi kullanıcı adı ile bulunur, 9 şubat 2022 itibarıyla 567 bin takipçisi vardır.

Şule Kayatürk 24 Aralık’ta dünyaya gelmiştir fakat doğum yılı bilinmemektedir. Şule Kayatürk makyaj sanatçısıdır. Şule Kayatürk aslen Ankaralı’dır. Şule Kayatürk Oğlak burcudur. Şule Kayatürk’ün sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi vardır. Tiktok, Instagram ve Youtube gibi platformlarda içerik üretmektedir. Yasin Türk ile evlidir. Şulemsinin Kuzey Arel adında bir oğlu vardır. Şule Kayatürk 1.75 boyundadır.

Şule Kayatürk 24 Aralık’ta dünyaya gelmiştir fakat doğum yılı bilinmemektedir. Şule Kayatürk makyaj sanatçısıdır. Şule Kayatürk aslen Ankaralı’dır. Şule Kayatürk’ün sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi vardır. Tiktok, Instagram ve Youtube gibi platformlarda içerik üretmektedir.

Şule Kayatürk kiminle evli?

 Yasin Türk ile evlidir. Kuzey Arel adında bir oğlu vardır.

Şule Kayatürk Boyu Kaç?

Şule Kayatürk 1.75 boyundadır.

Şule Kayatürk Hangi Burç?

Şule Kayatürk Oğlak burcudur.

Şulemsi boşandı mı?

Şulemsi takma ismi ile bilinen Şule Kayatürk, kocası Yasin Türk ile yollarını ayırma kararı aldı..Evlilikleri uzun süredir devam eden fenomen çift, beklenmedik bir biçimde boşanma kararı aldı. Seneler içerisindeki değişimiyle sevenlerini şaşkına çeviren genç kadın son dönemlerde “Eşinin yanında çok daha güzel duruyorsun” yorumlarına sinirlenmiş, bu konu hakkında bir video yayınlamıştı.

Bahsi geçen görüntülerde eşini ne kadar sevdiğini anlatan Şulemsi, dış görünüşünden çok içini sevdiğini anlatmıştı. Savunduğu aşkına milyonlarla destek mesajı alan Şulemsi, bu defa takipçilerini şaşkına çevirdi. Beklenmedik bir anda boşanma kararı alan çift, evleri ayırdı. Sizler için bizlerde en net bilginin adresi, Net Bilge olarak Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şule Kayatürk eşi ne iş yapıyor? sorularını yanıtlamaya çalıştık. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Şulemsi’nin Serveti Nereden Geliyor? Şulemsi Kimdir, Şulemsi’nin Gerçek Adı Ne? Şulemsi İnstagram Hesabı

Sulemsi’nin serveti, sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Sulemsi’nin tespit edilebilen 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yat sığdırdığı iddia ediliyor. Sulemsi’nin servetinin toplam değeri ise yaklaşık 500 milyon TL olarak tahmin ediliyor.