Survivor Gizem eşi, Survivor Gizem Memiç eşi, Burak Mert Kimdir?

27.03.2022
Survivor Gizem eşi, Survivor Gizem Memiç eşi, Burak Mert Kimdir?

Survivor Gizem eşi, Survivor Gizem Memiç eşi, Burak Mert Kimdir?

Hayli merak edilmektedir.

Survivor 2022 kadrosunda yer alan Gizem Memiç Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi almıştır.

Gizem Memiç 2016 yılında Survivor’a katılmıştı.

2010 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birincilik tacını alan Gizem Memiç bir süredir birlikte olduğu Burak Mert ile 2018 yılında evlendi.

32 yaşındaki Gizem Memiç, Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı okudu. Güzelliğiyle dikkat çeken Gizem Memiç hakkında şaşkına çeviren bir detay ortaya çıktı. Gizem Memiç‘in, 2010 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında rakibi Serenay Sarıkaya’yı geride bıraktığını duyanlar şaştı kaldı.

Survivor Gizem Memiç, 2016 yılında Gönüllüler takımında yarışarak adını duyurmuştur.

Survivor All Star 2022 ile anılmaya başlayan Gizem Memiç yeniden gündem oldu.

Gizem Memiç’in 2018 yılında dünya evine girdiği eşi Burak Mert’in kim olduğu da merak konusu oldu.

Gizem Memiç’in özel hayatı ve fiziği kadar yaşı da merak ediliyor.

16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen Gizem Memiç’in kariyeri başarılarla dolu.32 yaşındaki Gizem Memiç 2022 Survivor All Star ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Burak Mert’in 2018 yılı itibariyle Gizem Memiç ile evli olduğu biliniyor.

Burak Mert 33 ile 35 yaş arasında görünüyor.

Köpek sevgisi ile bilinen Burak Mert iş insanı olarak düşünülüyor.

Burak Mert hakkında sosyal medyada fazla bilgi bulunmuyor.Burak Mert Eşi Kimdir ?

Eşi Gizem Memiçtir. 16 Mayıs 1990 yılında Gaziantep’te doğan Gizem Memiç, Türk model ve güzellik kraliçesidir. 

1.78 boyunda olan Gizem Memiç, 55 kilodur.

Memiç 1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey seçilmiş ve bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009 Ebru Şam’dan tacını almıştır.

Türkiye’yi dünya ve kainat güzellik yarışmalarında da temsil etmiştir. 

Memiç Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi almaktadır.

Daha önce de Survivor’da yarışan Memiç yeniden zorlu ada şartlarına dönecek.

Gizem Memiç 2011 yılında Amerika’da Carl’s Jr. firmasının hindi burger televizyon reklamında oynadı. Bunun dışında oynadığı diziler de sorgulanan Gizem Memiç’in ülkemizde ekran önünde yer aldığı dizi bulunmamaktadır. Gizem Memiç Survivor yarışması ile adını duyurmuş ve yarışma sonrası çeşitli televizyon programlarında konuk olarak yer almıştır.

16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen Gizem Memiç’in kariyeri başarılarla dolu. 32 yaşındaki Gizem Memiç 2022 Survivor All Star ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Gizem Memiç’in özel hayatı da takipçileri tarafından yakın mercek altına alınmış durumda. Gizem Memiç’in evli olup olmadığı merak ediliyor. Gizem Memiç’in 2018 yılında Burak Mert ile evlendiği ve mutlu bir evlilik sürdürdüğü biliniyor. Gizem Memiç 2018 yılından bu yana Burak Mert ile evli.

Gizem Memiç’in eşi Burak Mert ne iş yapıyor?

Survivor Gizem Memiç’in 2018 yılında dünya evine girdiği eşi Burak Mert’in mesleği merak edilmekte. 35 yaşındaki iş insanı Burak Mert hakkında detaylı bilgi ise bulunmuyor.

Survivor Gizem Memiç ne iş yapıyor? Gizem Memiç kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli?

Gizem Memiç, 16 Mayıs 1990 tarihinde Gaziantep‘de Lise öğretmeni Tamer Memiç ve Eczacı Müberra Memiç’in kızı olarak doğmuştur. İzel adında kız kardeşi vardır. Ankara’da İncesu Anadolu Lisesi yani şimdiki adıyla Kırkkonaklar Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Ankara’da Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi aldı.

Okul dışında, Ankara, Çankaya Belediyesi Hoy-Tur Spor Kulübü’nde profesyonel olarak voleybol oynadı.

Gizem Memiç, 1 Nisan 2010 tarihinde yapılan “Miss Turkey” yarışmasında birinci oldu. Yarışmanın ikincisi ise ‘Adanalı’ dizisinde Oktay Kaynarca‘nın kızını oynayan Serenay Sarıkaya oldu. Tacını 2009 yılı güzeli seçilen Ebru Şam‘dan aldı. 

2010 yılında ekim ayında Çin’in Sanya kentinde yapılan Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etti.

Survivor Gizem Memiç’in katıldığı güzellik yarışmaları

Miss Universe 2010

Türk model Gizem, dünyanın en prestijli güzellik yarışmalarından olan ve 23 Ağustos 2010 yılında A.B.D.’nin Nevada eyaletine bağlı olan Las Vegas şehrinde düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiştir.

Miss World 2010

Gizem Memiç, 2010 yılında Dünya Güzellik Yarışması’nda Türkiye’nin resmi temsilcisi olarak podyuma çıkmıştır. Çin’in Sanya kentinde düzenlenen yarışmada en iyi 40 finalist arasına giren Memiç, 22 Ekim 2010 tarihinde en iyi 20 finalist arasındaki yerini almıştır.